Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Büyük Kedi Görmek

Rüyada büyük kedi görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamdan aynı gece 3 rüyayı peş peşe gördüm; evimin önünde aslan büyüklüğünde bir kedi. beyaz tüylü ve mavi-gri renkte gözleri ve yüzü çok güzeldi. eve alıyorum ve anında canavara dönüyor çok korkunç oluyor yanımda bir kişiyi öldürüyor. Ondan güç bela kurtulmaya çalışıyorum. Daha sonra bir aslan beni takip ediyor başta korkuyorum ama zararsız olduğunu anlıyorum.

Normal hayatta sevmediğim bir iş arkadaşımın eşinin arabasına biniyorum ön koltuk ama yolcu koltuğu. Araba hareket etmeye başlıyor frene bassam da durduramıyorum yardım istiyorum faydasız. frene basıyorum yavaşlıyor sadece en son polis karakoluna çıkıyor yolum dik merdivenlere çıkmaya başlıyor polis te yardım etmiyor. Araç en sonunda merdivenlerden tekrar aşağı inerek duruyor. Merdivenlere baktığımda ise çok sevimli bir yavru köpeği ezerek öldürdüğümü görüyorum, üzülüyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. yaş:30 meslek: satış destek medeni hal :bekar Rüyanın unsurları : Rüyada büyük kedi, aslan görmek ve araba kullanmak. 10. 01. 2010 / 16:41 tarihinde gönderilmiş

Rüyada büyük kedi görmek neye yorulur?

Rüyada büyük kedi görmek evinizde büyük sıkıntılar çektiğinin göstergesidir. Rüyada kediden korkmak işinizle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir. Rüyada beyaz kedi görmek sizi zor zamanların beklediğine işarettir. Ancak tüm bu sıkıntılardan kurtulacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada aslan tarafından takip edilmek tuzağa düşmeye işarettir. Zararsız olduğunu düşünmeniz tuzağı engellemez. Dikkatli olmalısınız. Rüyada fren yapmak, fren yaptığını görmek işiniz ve / veya kişisel işleri yavaşlatmak gerektiğini belirtir. Fren yaptığı halde duramadığını görmek hayatınızda istikrarı bir türlü yakalamayadığını gösterir.

Rüyada köpek öldürmek düşmanlarınızı yenmek ve güçlü olmak olarak yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Kedi Görmek” için 6 yanıt

Ben rüyamda canavara benzeyen, büyük bir kedi gördüm. Rengi kizilimsi bir sariydi. Bahcenin kapisinin arasindaki bosluktan iceri atladi. Sonra kapiyi caldi. Ben o oldugunu anladigim icin kapiyi acmadim. Ama 2. kattaki yengemler actilar. Ben de evin kapisini actim ve evin icine daldi. Nasil cikaricam bunu diye dusunurken pencereyi actim ve atlayarak gitti. Yorumlarsaniz simdiden tesekkurler.

Rüyanız aile içinde bir tartışmayı işaret edebilir. Tartışmak, hayatın bir gerçeğidir ve tamamen önlenmesi imkansızdır. Fakat siz elinizden geldiğince bu tartışmanın kırıcı, sert olmamasına dikkat etmelisiniz manası taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir