Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büyük Makas Görmek

Rüyada büyük makas neye işaret eder?

Merhaba bir rüya gördüm ve çok etkisinde kaldım, tuhaf bir rüyaydı, yorumlarsanız çok sevinirim. Ben, annem (vefat etti) ve kerem (vefat eden abimin oğlu) gece eski bir komşumuzu ziyaretten geliyoruz. Dışarda ben bir eşofman üzerine büyük bir makası açık bir şekilde koyuyorum.

Tam o sırada kedi geliyor. Ben bakmadan hemen keremin yanına doğru gidiyorum. Sonra annem o makası koyduğum yere gidiyor ve bir şeyler yapıyor, kedi hala orada tabi. Annem “Kedinin canını acıttım” diyor.

Aslında annem konuşmuyor ama ben öyle dediğini biliyorum. Sonra kediye bakıyor ve o sırada anneme bir şeyler oluyor gözlerinin etrafı siyahlaşıyor ve çocuklarım diyerek kedinin peşinden gidiyor. Ben “anne gitme, bırakma bizi” diyorum ağlayarak ama annem hiç bakmıyor, sonra birden annem at gibi bir şeye dönüşüyor ve ortadan kayboluyor. Rüyanın unsurları: ölmüş anne, komşu ziyareti, eşofman, makas, kedi.

Rüyada büyük makas görmek tabiri

Merhaba,

Rüyanız size çok kıymetli nasihatlerde bulunan, değerli bir rüyadır ve gerçek yaşamda yaptığınız her şeyde çok dikkatli olmanız, yaptıklarınıza dikkat etmeniz gerektiğini anlatmaktadır.

Burada eşofman üzerine makası açık bir şekilde koymanız tehlikeli bir harekettir, size, bir başkasına ya da bir hayvana zarar verebilir ve rüyanızda vermiş. Sanırım rüyada anneniz makası kapatmak ya da yerinden almak isterken kedinin canını acıtmış.

Gerçek yaşamınızda eğer dalgın, dağınık ya da dikkatsiz davranma yönünüz varsa temsili olarak anneniz bir senaryo dahilinde bunu size hatırlatmış bulunmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada makas görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Makas Görmek” için 3 yanıt

Rüyada makasla gömlek kesmek
Rüyamda sınıf arkadaşım çok beğenerek giymiş olduğum gömleğimi makasla kesiyordu, tam olarak hatırlayamıyorum ama bu kadarının ne demek olduğunu söylerseniz sevinirim.
16, Kadın, Bekar, Öğrenci, Endişe

Rüyada gömlek görmek, yakında bir sıkıntıya düşeceğine işarettir.
Rüyada makas ile bir şey kesmek, kestiğini görmek, Bir durumu sonlandırmayı işaret eder.
Arkadaşının rüyada makas ile gömleğini kesmesi bir arkadaşının, yakınının sayesinde veye bir gelişme sonucu sıkıntıya düşmekten kurtulduğunuzu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir