Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büyük Samanlık Görmek

Rüyada büyük samanlık görmek neye işarettir?

Rüyamda büyük bir samanlık gördüm, bu saman deposunda insanın 2-3 katı siyah örümcek gördüm ve samanların üzerine yükseğe çıktım, kırık pencerelerden kaçmaya çalışıyordum. Deponun içinde biri daha vardı ama örümcek sadece bana saldırdı, sanki ben onu kızdırmışım, örümcek o kişiyi aldırmadı bile sonra ben bağırdım o kişiye “bekle güçlü bir silah bulup geleceğim dedim.

Kırık camdan kaçtım dağınık bir eve girdim aradım sonra bulamadım. bir otele gittim orada kalan generalden aslında benim olan ama kaybettiğim büyük bir 8′li magnum silah aldım. Hemen koştum örümceği bu silahın öldürebileceğine inanıyordum ama samanlığı bulamadım. Bu rüyayı yorumlar mısınız 25 yaşında erkeğim.

Rüyada büyük samanlık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada samanlık görmek maddi açıdan iyileşme, yeni kazanç anlamını taşır, samanlığın büyük olması bu kazancın büyük olacağına delalet eder. Samanlığa ot koymak ya da saman doldurmak, zenginlik, malına mal eklemek anlamına gelmektedir. Samanlıkta yangın görmek malının eksileceği, mal kaybı işaretidir. Biriyle samanlıkta buluşmak, karşı cinsten biriyle buluşmak cinsel dürtüleri ifade ederken, kendi cinsiyle buluştuğunu görmek ortaklık, işbirliğini temsil eder.

Öte yandan rüyanın diğer önemli olan unsuru hakkında lütfen rüyada örümcek görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir