Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Büyük Siyah Goril Görmek

Rüyada büyük siyah goril görmek ne demektir?

Rüya detayı: Rüyamda büyük ve siyah bir goril, cocuklarima sonrada bana sarilmaya basladi, kolu yavasca bogazimi sıkıyordu, gülüyordum ve icimden korkuyordum, sonra beni birakti, bende bogazimin dolu olduğunu hissettim , tükürdüm , tükürdükce siyah kıllar cikiyordu, sonradan uyandim. 2. 01. 2010 / 14:20 tarihinde gönderilmiş

Rüyada büyük siyah goril görmek neye yorulur?

Rüyanız bir arkadaşınız veya bir yakınınız vasıtasıyla hiç beklemediğiniz bir iş teklifi alacak, çok şaşıracak çok sevineceksiniz anlamını taşımaktadır. Sizi sevindirecek bu işte başarılı olup kazancınızı artıracağınızı ifade etmektedir. Ayrıca dilerseniz rüyada goril görmek sayfasını ziyaret edip, daha geniş açıklama okuyabilirsiniz.

“Rüyada Büyük Siyah Goril Görmek” için 9 yanıt

Rüyamda Siyah bir goril küçük bir topluluk içinde anneme saldırıyordu. Araya girip onu uzaklaştırmaya çalışsak bile sürekli yine anneme saldırıyordu.
Şu sıralar 1 aydır işsizim, işten çıkarıldım. Ailem, annem, babam ve yakınlarım bu durumdan dolayı üzüntülüler. Annemin de sürekli duası var, teşekkür ederim. 43, Erkek, Evli, Çalışıyor

Sevgili Yalın Kardeşim. Böyle anlamlı, değerli rüyalar geldiğinde heyecanlanıyor ve çok seviniyorum, yaptığım işten zevk alıyorum. Görmüş olduğun rüya yakın çevren büyük ihtimalle bir arkadaşın vasıtasıyla bir iş teklifi alacağını ancak bu işe annenin sıcak bakmayacağını ( bu iş belki gurbete gitmeni gerektirebilir ya da annen tarafından tehlikeli olarak algılanabilir ). Bir büyüğün olarak diyorum ki böyle bir iş teklif geldiğinde mantığını kullan, isabetli karar ver ve her şeyin hayırlısını dile. Lütfen gelişmeleri buraya ekler misin?

Rüyamda beni isteyen bir erkeğin öpürsürken gorile dönüştüğünü gördüm, çok merak ediyorum, acil cevap verebilirseniz çok sevineceğim.

Derya merhaba, rüyada bir insanın bir hayvana dönüştüğünü görmek önemli bir rüyadır ve kişinin dönüştüğü hayvanın karakteristik özelliğini rüyadaki kişide görmek istediğini ifade eder. Rüyada goril güç ve kuvvet sembolüdür, onun görüle dönüşmesi ise aslında seni isteyen kişiyi daha güçlü ve kuvvetli görmek istediğini / göreceğini anlatmaktadır.

Rüyamda bir akrabamızın köyüne gidiyorduk, genis bir arazide buyuk siyah bir goril bize dogru kosmaya basladı, icimden keske babam arabayi hizlandirsa bu goril bize yetişemese, yetisirse bizi ezer dedim. Sonra goril hızlandı kostu bizim arabayı gecti bize zarar vermeden kosarak uzaklasti, etrafima baktigimda bir cok siyah gorilin gezdigini gördümi sonra iclerinde aslanlar da vardı akrabamızın köyüne geldik, su sesleri vardı her yerde sonra karnıyarık ve ekmek yemeye basladık.

Gamze merhaba, Lütfen goril sayfasını inceleyin ve içinde bulunduğunuz duruma ilişkin verilmek istenen mesajı tespit edin. Rüyanın en ilginç yanı birden fazla goril ile aynı zamanda aslan olmasıdır ki her ikisi de güç ve kuvvete işarettir. Alacağınız güç ve kuvvetle yaşamınızın daha sağlıklı, daha güzel hale geleceğine delalet etmektedir.

Merhaba ben rüyamda orman içinde güzel bir dükkana ekmek almak için gidiyorum kardeşlerimle, sonra onlar biz aldık deyip değişik bir kamyonet e binip gidiyorlar onlar giderken yolun kenarında küçük bir goril yada maymun görüyorum sonra bende ekmeğimi seçip satıcı karı kocayla konuşup çıkıyorum tam o sırada zemininin titredigini farkediyorm başımı kaldırıp bakınca devasa Kong gibi bir gorilin geldiğini görüyorum ve o ekmek aldığım dükkan sahiplerinin dükkanın hemen arkasında ki evlerine lavabo gibi bir yerin arkasına saklanıyorum tam o esnada goril büyük e elleriyle benim olduğum yeri yokluyor ve ben çok korkuyorum sonra çekiliyor gitti sanıyorum bir daha parmaklarıyla yokluyor azıcık bana degiyor ama farketmiyor ve dükkanın önünde ki büyük orman kapısından geçip gidiyor dükkandaki kadını Aldığını duyuyorum sonra ve ben kurtulduğum için sevinerek ormanın çıkışına gidiyorum. Çok etkilendim çok gerçekçiydi.

Rüyamda once aslanın yubasina girip onunla konuştum sonra biseyler oldu baska birseykerden kaçtım be büyük siyah bir gorili bi eve getirdim hamileydi sanırım benimle konustu bana zarar vermedi anlami nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir