Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Büyük Timsah Görmek

Rüyada büyük timsah ne anlama gelir?

Rüyamda büyük bir timsah gördüm, küçük derin bir havuzun içinde yüzüyordu, ben yaklaşmıyorum timsah var diye ama annem başına gidiyor havuzun ve timsaha dokunuyor ona “yapma anne, seni ısırır” diyorum annem beni dinlemiyor ve tam o sırada annemin sağ bileğinden ısırıyor ve koparıyor, annem korkuyor ama hiç bağırmıyor, çok azıcık kanıyor sonra annemin bileğini bandajlıyorlar (beyaz) elini arıyorlar devamını fazla net hatırlamadığım için yazmıyorum lütfen yorumlar mısınız? Gönderen Nurdan.

Rüyada büyük timsah görmek tabiri

Nurdan Merhaba, rüyada timsah görmek hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterirler. Timsahın annenizin bileğini ısırması ise, annenizin gerçek yaşamında bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu ancak bu tehlikeden zarar görmeden kurtulacağını ( beyaz bandaj ) simgelemektedir. Rüyanın unsurları: timsah ısırması, timsah saldırısı, havuzda timsah, sağ bilek, beyaz bandaj. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Timsah Görmek” için 4 yanıt

meraba rüyamda büyük büyük bir sürü timsahlar insanları yiyor timsahlar sudan yükselip agıcın üzernde duran insanları parçalıyo ve bunun yanında büyük bi yılan suyun içinde çok güzel sarı saçlı bi bebegi yutup sudan çıkıp yuvasına dönüyordu ve bende oradan uzaklaştım biyere girdim girdigim yerde yorganlar döşekler üst üste konulmuş bende oraya saklanmışım ve dışarda yagmur yagıyo orta şiddetde lütfen rüyamı yorumlarmısınız ilk önce inşallah HAYIRLAR OLSUN şimdiden teşekkür ederim.

Ablam beni camurlu suda gormus cabaliyormusum ama cikamiyormusum sonra timsah bacagimin birini isirmis acaba bunun anlami ne lutfen cevap yazabilirmisiniz

Rüyam da yolda büyük bir timsahtan kaçıyorum, arkamdan geliyor, korkuyorum, dönüp tekme atıyorum, timsah sendeliyor sonra tekrar geliyor. tırmanarak, yüksek bir yere çıkıp kurtuluyorum.34, Kadın, Birlikte yaşıyor, Çalışmıyor.

Aden merhaba,
Rüyada timsah görmek, hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Rüyada timsah görmek nedir derseniz bu bir uyarıdır, olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir ikazdır.
Rüyanızda bir timsahtan kaçtığını görmek, gerçek hayatınızda kimi açıklanmamış ya da açıklamaktan çekindiğiniz bir takım gizli korkularınız olduğunu ve sizin de bunların farkına vardığınızı temsil eder.
Yüksek bir yere çıkarak timsahtan kurtulmanız, bu korkularınızdan kurtulacağınız bazı gelişmeleri işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir