Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Büyük Uzun Renkli Yılan Görmek

Rüyada büyük uzun renkli yılan manası nedir?

Merhaba, rüyamda büyük uzun ve renkli bir yılanın, evimde yatağımda uyurken rüya içinde uyanıp bana doğru geldiğini ve parmağımı soktuğunu gördüm, dişleri çok büyüktü ve acıyı gerçek gibi hissederek birden sıçradım.

Ben gerçekte de sürüngenlerden çok korkarım, görsem kendimi kaybederim, rüyadan sonra uyandım ve dev yılan aklımdan çıkmadı, bütün gece uyuyamadım bu ne demek oluyor acaba? neslişah’in rüyası. Rüyanın unsurları: büyük yılan, uzun yılan, renkli yılan, evde yılan, yılan sokması, yılan dişleri. 15 Eylül 2012, 00:55

Rüyada büyük uzun renkli yılan görmek tabiri

Neslişah merhaba,

Rüyada yılan görmek sayfasında oldukça geniş bilgi bulabilirsiniz. Zamanınız olursa mutlaka okuyun. Rüyada yılan ısırması görmek, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir.

Bu bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh hali, durumunuzu birlikte değerlendirerek rüyanın verdiği mesajı kendiniz bulacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Uzun Renkli Yılan Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kar üzerinde yılan görmek
Rüyamda her yerde dize kadar kar vardı ve karın üstünde biri ince, biri kalın iki tane üç metrelik yılan gördüm. Ben bu yılanların önünden aşağıdan yukarı doğru korkarak geçiyorum, geçtikten sonra da bunlar hareket ediyorlar, yavaşça gidiyorlar bende korkuyla uyandım. Bunun anlamı nedir? necidir? yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada kına gecesinde yılanlar görmek
Babamların evinde kına gecesi veya düğün gibi bir şey yapıyoruz, ben odadan pencereye baktığımda evin etrafında su olduğunu görüyorum, deniz suyu gibi. Dışarı çıkıp baktığımda bir sürü her renkten yılan görüyorum ama yılanların hepsi çok kalın ve uzun babam ve annem yakalayıp fırlatıyorlar yılanları ve en sonunda da benim karşıma bir tane çıkıyor, yine çok kalın ve kocaman siyah bir yılan, ben yanından geçip gidiyorum ve başkalarına söylüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir