Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek neye işaret eder?

Rüyamda 2 tane yılan gördüm, biri küçük siyah renkte yılan diğeri siyahımsı yeşil büyük yılan.Evdekilere dedim ki “atın bunu dışarı”, sonra büyük yılan bana bakmaya başladı “çıkarın bunu da” dedim

Evdekiler yılanları yakalayıp düz bir hasır gibi bir şeye koydular. İki yılanda ayrı ama nedense atamadılar ve yılanlar esasta büyük olan yere düştü. Sonra sokaktan gelmiş ama sevimli ve zararsız olduğu için henüz dışarı kovmadığımız siyahlı-beyazlı bir kedi yavrusu var. Büyük yılan saklanmak için kedinin ağzına giriyor, yılan kedinin ağzından başını çıkarıp çıkarıp sokuyor. Bu yüzden kedi hasta gibi oluyor, ben düşünüyorum, yılanı çıkarıp dışarıda öldürürüz, böylece kedi de kurtulur biz de” diye.

Sonra düşünüyorum “kedinin ne suçu var ki, günahsız, dışarıda kedinin ağzına burnuna bayıltıcı bir şey koklatırız, kedi bayılır, yılan sersemleyip dışarı çıkınca onu öldürürüz”. İnşallah hayra vesile olur. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada büyük yılan görmek neye yorulur?

Rüyada büyük yılan görmek, genellikle iktidar güçleri, sizi yönetenler, amirleriniz veya üstlerinizle ilişkilerinizi simgeler. Büyük yılanlar çoğu zaman anlaşmazlık, tartışma, çekişmelerin yansımasını gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Yılan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada mezardan büyük yılan çıktığını görmek
Rüyamda mezarlıkta idi, bir mezar açıldı, nasıl anlatsam ki ama öyle böyle açılma değil mezar yarıldı resmen, içinden de kocaman başlı bir yılan dosdoğru çıkıverdi, tam gözlerimi açtığımda sabah ezanı okunuyordu, bir anlam çıkaramadım, yardımcı olursanız sevinirim, bu neye işarettir?

Rüyada kavga eden büyük yılanlar görmek
Merhaba. Rüyamda caddede yürüyordum ve 3 büyük siyah yılan bir biri ile kavga ederek sürünerek önümden geçtiler. Korktum ama kimseye zarar vermediler, o kadar birbirine girmişlerdi ki caddedeki insanlara hiç dokunmadan hızlı bir şekilde gözden kayboldular. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada yatağında büyük yılan görmek
Rüyamda yatağıma yatmak üzere yorganı kaldırdığımda büyük bir yılan vardı, beni gördüğünde kıvrılarak yataktan atladı ve hızlı bir şekilde peşimden zıplayarak koşmaya başladı ve ben koştukça nasıl oldu bilmiyorum ama parçalar halinde kıvrık şekilde bir parçası yerde kalarak tekrar ortaya çıkıp kıvrık bir şekilde hızla kaçarcasına zıplayarak peşimden geldi, bunun anlamı nedir acaba? bana açıklarsanız sevinirim, sabahtan beri etkisinden kurtulamadım, en kısa zamanda cevabının gelmesi dileğiyle iyi çalışmalar saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir