Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Büyük Yumurta Görmek

Rüyada büyük yumurta neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda iş yerinde beraber çalıştığımız bir bayan hindi yumurtası büyüklüğünde bir yumurtayı elime veriyor. Yumurtayı yerleştirirken yumurta elimde kırılıyor. Kırılan yumurtanın içinden siyah beyaz bir kuş türü çıkıyor. Hatırladığım kadarıyla bu yumurtadan iki kuş çıkıyor ama biri daha olgunlasmamış gibi. Bunun rüyanın açıklaması nedir?

Kimden: esin
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün, endişeli
Anahtar kelimeler:yumurta, yumurta kırılması

Rüyada büyük yumurta görmek tabiri

Esin merhaba. Yumurtadan civciv çıkması, bir yumurtadan civciv, ördek yavrusu veya kuş yavrusu çıktığını görmek, çok hayırlı bir rüyadır. yaşamınızda bolluk, bereket, zenginlik ve refah olan yeni bir dönemin başladığını temsil eder. Bakınız yumurta rüya tabiri sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Yumurta Görmek” için 2 yanıt

Rüyada büyük beyaz yumurta görmek
Merhaba
Yatak odamda 1 karton beyaz büyü yumurta gördüm kartonu açtığımda yumurtaların bazıları ezilmiş , kırılmıştı ve beyazı da kartonun dışına akmıştı, eşime gösteriyorum kırık yumurtaları.
Sonra uyandım yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.
Yumurtaların beyaz olması anlama pozitif etki katmakta, kırılmış olanları ise bolluk ve berekete giden yolda aşmanız gereken bazı zorluklar olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir