Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Büyükanne Görmek

Rüyada büyükanne görmek neye işarettir?

Rüyamda büyükannemi gördüm, kendisini çok sağlıklı ve dinç gördüm, sanki 30 – 40 yıl önceki haliydi, beni görünce çok sevindi “sen ne güzel kız olmuşsun” dedi (gerçekte 90 yaşını aştı, tam yaşını bilmiyoruz ve bizleri de tanımıyor, hatırlamıyor, yatalak ve sanki bitkisel hayatta gibi yaşamakta). Ben “torununun torunu görmüş cennetlik biriyim, ne mutlu bana” dedi. Bunları dinlerken gözlerimden yaşlar damladığını hissettim.

Bu rüya bana ne demek istedi? büyükanneme bir şey mi olacak yoksa onu ziyaret etmem mi gerekiyor (en son bir kaç yıl kendisini görmüştüm, ayrı şehirlerde yaşıyoruz)

Rüyada büyükanne görmek yorumu

Rüyada büyükanne görmekNazlı selam, gördüğün rüya büyük ihtimalle senin onu ziyaret etmeni, dünya gözüyle onun duasını almanı sana hatırlatmaktadır. Bir fırsatını bulup onu ziyaret etmen hem onu sevindirecek hem de kendini iyi hissetmeni sağlayacaktır.

Rüyada büyükanne görmek rüyayı gören kişi için başarı, bol kazanç ve zekatla yorumlanır. Rüyada büyükannesini mutlu gören büyük bir sevinç ve talihe kavuşur. Rüyada büyük anneyi üzgün görmek dostlarınızı, büyüklerinizi ihmal ediyorsunuz demektir. Bazı yorumcular rüyasında büyük anneyi gören kişinin yakın zamanda ün ve şeref sahibi olacağına işarettir demektedir. Akıllı bir akraba veya bir dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacak, bütün sorunları halledeceksiniz demektir. Rüyada büyük anne ile konuştuğunu görmek islerinde başarılı olacağına ve rakiplerine karşı da üstün geleceğine delalet eder. Rüyada büyük anne olmak, kendini büyükanne olduğunu görmek büyük bir mevki sahibi olacağına, tüccar ise kazancının artacağına, isçi ise yevmiyesinin yükseleceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen büyükanne korkusuzca hareket eden güçlü bir kadına işarettir. Rüyada büyükanne olduğunu gören kimse, eğer ehilse hayır, mal, şöhret ve rütbeye nail olur. Eger bu rüyayı gören fakirse onun ızdırap, zahmet ve kedere düşüp feryat etmesine işarettir.

“Rüyada Büyükanne Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda anneanem birine dolar veriyor, bende oradayım, anneanem vefat etti, annemde orada anenem öldü, ne demek oluyor

Nuriye selam, gördüğün rüya bazı maddi meselelerin seni umutsuzluk ve karamsarlık içine düşürüdğüne delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir