Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Büyükbaba Görmek

Rüyada büyükbabayı görmek neye işarettir?

Merhaba, bana yardımcı olursanız çok sevinirim, büyükbabam öleli 4 sene, büyükannem öleli 8 sene oldu, rüyamda büyükbabam yaşıyordu ve onunla büyükannemim mezarını ziyarete gittik ve gittiğimizde büyükannemin mezarının yarısının açıldığını ve açılan yerlerden büyükannemim cenin pozisyonunda ( bacaklarını karnına çekmiş ) yattığını ve vücudunda hiç bir bozulma olmadığını gördük, büyükbabamla büyükannemin mezarını örtmek ve istedik ve elimizle tabaka tabaka toprak alıp mezarını kapattık.

Biz tam kapattık arkamızı döndük, mezar açıldı ve büyükannem kalktığı gibi ( üstünde elbise vardı ) kaçtıgını gördük. Ben ve büyükbabam önce korktuk, sonra kendimize geldiğimizde babaannemin hızla koşarak bizden uzaklaştığını gördük, biz seslenerek “büyükanne nereye gidiyorsun” dedik, o bize “beni oyalamayın işim var” dedi ve kaçarak gitti, bu rüyanın yorumunu bekliyorum, çok teşekkür ederim. 41, erkek, evli, teknisyen.

Rüyada büyükbaba görmek yorumu

Rüyada büyükbaba görmekSelim merhaba, öncelikle ölü rüya tabiri sayfasını okumanızı rica ediyorum, aynı şeyleri yeniden yazmak bilgi kirliliği yaratıyor. Kısaca özetlemek gerekirse bir insanın ölmüş büyükbabasını diri görmesi onu çok özlediğini veya bir sıkıntısını paylaşmak için ona ihtiyaç duyduğunu gösterir. Aynı şeyler rahmetli büyükanne için de geçerlidir.

Rüyada büyükbaba görmek rüyayı gören kişi için başarı, güç, sağlık demektir. Büyükbabayı mutlu ve güler yüzlü görmek hiç beklemediği bir kısmetin habercisidir. Büyükbabayı üzgün görmek tartışma ve endişeye sebep olacak bir durumla karşılaşacağına delalet eder. Rüyasında büyükbabasını gören kişinin, yakın zamanda işlerinde rahatlık, terfi haberi gelir. Büyükbaba ile konuştuğunu görmek, etrafınızdan saygı göreceğiniz makama yükseleceğinizi belirtir.

Rüyada büyükbaba olmak, kendinin büyükbaba olduğunu görmek, büyük bir mevki sahibi olacağına, tüccarsa kazancının artacağına, isçi ise yevmiyesinin yükseleceğine işarettir. Bu rüya alternatif olarak mal, şöhret ve rütbeye sahip olmaya da yorulur. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen büyükbaba size güç veren bir erkeğe işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir