Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Büyükelçi Görmek

Rüyada büyükelçi görmek neye delalet eder?

Rüyada büyükelçi görmekRüyamda haberleri seyrediyorum, Ankara’da bir terör saldırısı olmuş ve bir ülkenin büyükelçisinin arabasına bomba atılmış, ekrandaki görüntüde o olay gösteriliyor, neyse arabadakilere bir olmamış, araba zırhlı olduğu için ucuz atlatmışlar. Polisler arabanın çevresini sarmışlar, önce büyükelçi iniyor uzun boylu beyaz saçlı oldukça yakışıklı bir adam, sonra bir kaç kişiyi indiriyorlar sanırım onlar koruma, en son şoför indiriliyor ve şoför Türk’e benziyor. Şoför indirilirken onun eski sevgilim olduğunu görüyorum ve çok şaşırıp üzülüyorum sonra da ona bir şey olmadığı için Allah’a dua ediyorum.

Sonra birden mekan değişiyor ve kendimi okulumda buluyorum. Okulda hiç haz etmediğim ve görmekten nefret ettiğim şımarık bir erkek okul arkadaşımı görüyorum, uzaktan bana el saalyıp “Merih gelsene, seni ailemle tanıştırayım” diyor sırıtarak. Ben de ona “bana senin ailenden” diyorum ve bunun üzerine çocuğun mosmor kesildiğini görüp mutlu oluyorum. Ellerinde bavullar var ya yeni gelmişler ya da gidiyorlar. Ben onlara hiç bakmadan yanlarından geçip sınıfa giriyorum “ne acayip bir çocuk bu ya” diyorum kendi kendime. O gün sınavım varmış ama ben hazırlanmamışım, kafam buna takılmış. Lütfen rüyanı yorumlar mısınız? 21, kadın, flört, öğrenci.

Rüyada büyükelçi görmek yorumu

Beren selam, sanırım gördüğün rüyada ülkeden son yaşananların etkisi var, çünkü rüyalar kişinin gerçek hayatta yaşadıklarının, şahit olduklarının ve iç dünyasının yansımasıdır.

Rüyada büyükelçi görmek kişinin ilişkilerinde, konuşmalarında daha zarif, daha kibar olması ve diplomatik davranması gerektiğini ifade eder. Bir büyükelçi ile konuşmak kişinin gelişimin devam ettiğini, henüz tam olarak yerine oturmadığını gösterir ve aynı zamanda kendi özel yeteneklerini ytanımak, onların farkında olmak gerektiğine rivayet edilir.

Elçilik şoförünün eski sevgilin olması aslında seninle onun arasındaki bağın henüz tam olarak kopmadığını gösterirken aynı zamanda onun kaybetmenin acısını hala yaşadığını ifade etmektedir.

Rüyanın ikinci bölümünde hiç sevmediğin bir okul arkadaşını görmen aslında gönül işlerinde veya okul yaşamında mutlu ve başarılı olmana engel olan birilerinin varlığını temsil ederken ona verdiğin sert ve ters cevap ise aslında öfkeni kontrol etmek konusunda kendini geliştirmen gerektiğini anlatmaktadır. Okulda o gün sınavının olduğunu görmen ise senin sorumluluklarının bilincinde olan birisi olduğunu ve bu yönünle her zaman büyük başarılara imza atacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir