Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büyülü Balık Görmek

Rüyada büyülü balık neye işarettir?

Merhabalar, Yapmak istedigim bir yatirimin hayirlimi degilmi diye uyumadan önce dua edip yattim. Rüyamda eşim ve tanımadığım 8-10 kadin, güya esimde büyü varmis ve ellerinde büyülü oldugunu iddia ettikleri akvaryum balığı gibi kücük hamsi baligi renginde ve cinsiyeti disi olan baligi cig yersem büyünün bozulacagini israrla söylediler, bende “kücücük balikta nasil büyü olur ve bu baligin cinsiyetini nereden biliyorlar” diye sasirdim, ama baliga dikkatlice bakinca cok süslü püslü oldugundan sahiden disi olduguna kanat getirdim ve insanlik daha ölmedi deyip, iyilik yapmak adina inanmayarak da olsa bir hamlede baligi yemek için agzima atar atmaz kafamin arkasindan sanki balyozla vurulur gibi aciyla sarsildim ve hemen anladim sahiden balik büyülü ve sonrasinda uyandim.

Bu rüyadan sonra yatirim yapmak için cok tereddüte düstüm, yorumlayabilirseniz cok sevinecegim, iyi rüyami? kötü rüyami? Evli erkeğim.

Not: Su siralar ciddi ciddi gecimsizlik nedeniyle esimden ayrilmayi 99% kafama koymuslugum var.

Rüyada büyülü balık görmek tabiri

Gördüğünüz rüya şu anda bazı sıkıntı ve umutsuzluklar içinde bulunduğunuzu simgelerken, inat ya da ön yargılardan uzaklaşarak meseleleri çözmeye gayret ettiğinizde çok şaşıracağınız güzel şeylere, bolluk, bereket ve şansa kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir