Rüyada Büyülü Bebek Görmek

Rüyada büyülü bebek görmek neyi anlatır?

Rüyamda eşimin kız kardeşinin bebeğini gördüm. Bebeğe büyü yapılmış, büyü yapılırken falan görmedim. Bebeğin ağzından bana doğru garip ve tiksindirici bir şeyler çıkıyordu ve ben bebekten mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyordum, bebekten tiksiniyordum. Daha sonra şöyle düşünüyordum “eşim hangi odada yatarsa yatsın o bebekle ben aynı odada asla yatmam”.

Bu sebeple yatacak farklı bir oda arıyordum sanırım ve o bebekten uzak duruyordum. Bu rüyanın anlamını bilen varsa yorumlayabilirse çok sevinirim. Tuğba

Rüyada büyülü bebek görmek neye yorulur?

Tuğba merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda yaşadığınız ya da tanık olduğunuz bir olay vaya gelişme sonucu içinizdeki masumiyet, cana yakınlık konularında olumsuzluk yaşadığınızı belkide bunların çok arzuladığınız bir yeni başlangıca engel olduğunu göstermektedir.

Rüyada bebek görmek genel olarak masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. Rüyada bebek görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir.

Rüyada büyü görmek ya da büyü ile ilgili herhangi bir şey görmeniz genel anlamda içinde bulunduğunuz sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder. Rüyada büyücü görmek, büyü yapmak, büyü yaptırdığını görmek veya rüyada kendisine büyü yapılmış olduğunu görmek, büyücülük, genellikle iyiye yorumlanmaz. Ya içinde bulunulan sıkıntıları veya gelecek sıkıntılı günleri, olayları haber verir. Gerçek hayatta da büyü umutsuzluk, çaresizlik, cahillik ya da kötülük ifadesi olup, umudunu kaybetmiş, kendini çaresiz hisseden, yeterli bilgiden yoksun ya da birine kötülük etmek isteyen kişiler büyü ile ilgilenmektedir ve tüm toplumlarda bu böyledir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir