Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Büyülü Bebek Görmek

Rüyada büyülü bebek görmek neyi anlatır?

Rüyamda eşimin kız kardeşinin bebeğini gördüm. Bebeğe büyü yapılmış, büyü yapılırken falan görmedim. Bebeğin ağzından bana doğru garip ve tiksindirici bir şeyler çıkıyordu ve ben bebekten mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyordum, bebekten tiksiniyordum. Daha sonra şöyle düşünüyordum “eşim hangi odada yatarsa yatsın o bebekle ben aynı odada asla yatmam”.

Bu sebeple yatacak farklı bir oda arıyordum sanırım ve o bebekten uzak duruyordum. Bu rüyanın anlamını bilen varsa yorumlayabilirse çok sevinirim. Tuğba

Rüyada büyülü bebek görmek neye yorulur?

Tuğba merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda yaşadığınız ya da tanık olduğunuz bir olay vaya gelişme sonucu içinizdeki masumiyet, cana yakınlık konularında olumsuzluk yaşadığınızı belkide bunların çok arzuladığınız bir yeni başlangıca engel olduğunu göstermektedir.

Rüyada bebek görmek genel olarak masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. Rüyada bebek görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir.

Rüyada büyü görmek ya da büyü ile ilgili herhangi bir şey görmeniz genel anlamda içinde bulunduğunuz sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder. Rüyada büyücü görmek, büyü yapmak, büyü yaptırdığını görmek veya rüyada kendisine büyü yapılmış olduğunu görmek, büyücülük, genellikle iyiye yorumlanmaz. Ya içinde bulunulan sıkıntıları veya gelecek sıkıntılı günleri, olayları haber verir. Gerçek hayatta da büyü umutsuzluk, çaresizlik, cahillik ya da kötülük ifadesi olup, umudunu kaybetmiş, kendini çaresiz hisseden, yeterli bilgiden yoksun ya da birine kötülük etmek isteyen kişiler büyü ile ilgilenmektedir ve tüm toplumlarda bu böyledir.

“Rüyada Büyülü Bebek Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda bir kadının kucağında kız bebek vardı ama bebeği erkek gibi giydirmişler. 25 yaşına kadarda böyle devam edecek diyordu kadın. Bebek benim kucağıma atılıyordu, bana gelmek istiyordu. Kucağıma aldım sanırım, tam hatırlamıyorum. Bebek anneannesinin kucağındaydı. 43, Kadın, boşanmış, muhasebe.

Ben iki kere rüyamda büyü gördüm. İlkinde bir suyun içinde yılan büyüsü yapıyorlardı yılan benim yüzüğümdendi. İkinci rüyamda şuan konuşmadığım bir erkek arkadaşımla aynı evdeydik bizim konuşmamızı istemeyen insanlar büyü yaptırmış o erkek arkasımda büyüyü bozmaya çalışıyordu kocaman bir siyah kazanda icinde su dolu bebekler vardı bebekleri teker teker çıkarıyordu ve büyü bana işlemeye başlamıştı o evde benim gördüklerimi erkek arkadaşım görmüyordu büyüyü yapanlar karşıma çıkıyordu

Rüyamda kardeşim ile yemek yiyorum Bi masada ama hava çok kapalı bi anda kardeşim odanın ortasında ayağa kalkıyor gözleri kıpkırmızı oluyor karşıdan birinin onu yönlendirdiğini görüyorum bana annemle ilgili bir şey diyor cevap ver diyor ama biri ağzımı tutuyor sanki tamam yapıcam der gibi kafamı sallıyorum çıkıyorum yemek yediğimiz masanın yanında iki tahtaya iplerle bağlanmış beze sarılı büyü bebeği görüyorum o bebeğe dokunuyorum ve birşey bana deli bağırıyor etraf sallanıyor çok korkuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir