Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büyülü Görmek

Rüyada büyülü görmek ne demektir?

Ben çok kötü ve garip bir rüya gördüm , önümüzdeki sitenin çardağında oradaki herkes ve annemle ben oradaydık. Oraya sonradan gelen yakın arkadaşım birinin kulağına fısıldayıp onu öldürüyordu , benim annem o rüyada hastaydı ve orada yatıyordu ( çardakta ) , yakın arkadaşım annemin kulağına fısıldamaya çalıştı i ama ben onu engelledim , sonra tam fısıldarken ben onu engelleyemedim ve uyandım yani devam yok sizce ne olabilir?

Rüyada büyülü görmek neye yorulur?

Büyülü gizli, doğaüstü, bilinmez, bilinmeyen, esrarlı, anlaşılmaz biri anlamındadır.

Rüyada büyülü birini görmek rüyayı gören kişini çevresinde gelişmiş yeteneklere sahip biri veya birileri olduğunu ve onların bu özelliklerinden yararlanmak gerektiğini işaret eder. Rüyada büyülü olduğunu, doğaüstü yeteneklere sahip olduğunu görmek bazı bilgelik özelliklerinizi günlük hayata uygulamak gerektiğini ifade eder. Rüyada büyülü bir nesne görmek ise o nesnenin karakteristik özelliğinin rüyayı gören kişinin yaşamında inanılmaz güzel değişikliklere neden olacağına işaret eder. Örneğin rüyanızda büyülü bir köpek görürseniz bu bir dostunuzun yaşamınızı olumlu yönde etkileyip, inanılmaz güzellikler yaşamanıza sebep olacağına yorulur çünkü köpek dost demektir.

“Rüyada Büyülü Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda amcamın düğünümdeydim. Oradan ayrıldım ve 5 saniye içinde kendimi 1 tepede buldum.Tepede kollarımı havaya kaldırınca toprak havaya kalkıyor,kollarımı itince toprak 50 km kadar fırlıyor.Ve hep böyle yapıyorum.Ondan sonra bir anda dünya sallanmaya başladı (benim yüzümden).Ve artık güçlerimi kontrol edememeye başladım.Dünya sonlanmaya başladı, Her yer sallanıyordu. O esnada düğün bitti. Bende rüyadan uyandım, Çok korkmuştum.

Rüyamda okul arkadaşlarımla bizi toplamışlar savaşa gidiyoruz sonra orada herkes fark ediyor ki olağanüstü güçleri olduğunu ama ben en gucluleriydim ve savaşı kazanıyorduk.

Aynuray selam, gördüğün rüya kendini daha iyi tanıman ve sahip olduğun yeteneklerin farkına varıp, onları değerlendirmek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir