Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Buz Kırmak

Rüyada buz kırdığını görmek neye delalet eder?

Merhaba. 7 ay önce işten çıkarıldım. Çok sevdiğim işime tekrar girmek için uğraşıyorum ve orada tanışmadığımız ama karşılıklı hoşlandığım çok etkilendiğim birisi vardı, işten çıkarılınca onu aradım ama bana sırtını döndü gitti kesinlikle görüşmedi. Hem işten çıkarıldığım için hem de o kişinin davranışı için çok üzgünüm. Dün gece yatmadan önce Yasin suresini okuyarak dua ettim “Allah’ım ben eski işime geri dönecek miyim ve o kişi de benim peşimden koşacak mı bana lütfen rüyamda işaret göster” deyip, yüzüm kıbleye dönüp uyudum. Beni çok etkileyen 2 rüya gördüm.

Birincisi; kafası ve üzeri siyah çarşaflı bir erkek yanıma yaklaşıyor ve bana “eğer geçmişten birisi peşinden koşarsa sakın yaklaşma” dedi ve gitti. Size bahsettiğim o kişiyi kastediyordu. Adam çok ürkütücüydü, yüzü açıktı ama yüzü görünmüyordu. İkinci rüya; bir kabın içerisinde buz var ve yumruğumla buzu kırıyorum. Buzun altında bir sürü karıncanın olduğunu ve oradan çıkmak için buzları yiyerek mücadele verdiğini görüyorum. Ben buzları kırınca o karıncalara çıkmaları için yardım etmiş oluyorum. Bu uyarıcı bir rüya mıdır? eski işime geri dönecek miyim ve duygularımla oynayıp bana sırtını dönen o kişi de peşimden gerçekten koşacak mı?

Geçenlerde yine Yasin okuyup yattım ve aynı dilekte bulundum. Rüyamda merdivenin orta basamağında bir erkek var ve ona rüyamı anlatıyorum. “Rüyamda merdivenin en üst basamağındayım ve yanımda Hz. İsa var. Ne anlama geliyor bu rüya” diyorum. Kişi bir yorum yapmıyor.

Başka bir rüyamda beni işten çıkaran patron hacdan dönüyor bizim eve geliyor. Pencereden bana bakıyor ama beni göremiyor. Beni görmesin diye öfkelenip çekiliyorum. Babamda aynı anda hacdan gelmiş evde ve çok büyük bir tencerede çorba pişiriyorum. Babamın getirdiği zemzem suyundan kırmızı bir pipetle çorbaya çok az katıyorum ve zemzem suyu da hafif kırmızı renkte. Sonra pencere kenarında babamın hacdan getirdiği yeşil bir bez görüyorum. İşimle ilgili gördüğüm rüyaları bana yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. 35, Kadın, bekar

Rüyada buz kırmak yorumu

Değerli kardeşim, görmüş olduğun rüyaların temel unsuru hep işin ile ilgili konular ki bunun kökeninde bu konuyu kafana takmak yatmaktadır ve bu da gayet normaldir. Dolayısıyla mesaj veren değerli rüya ile insanın kafasını taktığı meselenin rüyasına yansıması olan birinci grup rüyayı ayırt etmek gereklidir. İstihare yaptığın son rüyanın yorumlanabilir değerli rüya olduğunu düşünüyorum.

Birinci rüyanda kafası ve üzeri siyah çarşaf örtülü adamın söyledikleri aslında yaşamında bazı konularda iyi ile kötünün çatışmasını temsil etmektedir. Kastedilen kişi düşündüğünüz kişi de olmayabilir, genel anlamda kötülüklerden ders çıkarmak, iyiliklerin kıymetini bilmek gerektiğini anlatmaktadır.

İkinci rüyada buz kırdığını görmek ise önünüzde çok güzel gelişmelerin sizi beklediğini temsil etmektedir, bu konuda lütfen buz rüya tabiri sayfasını inceleyin. Buzun altında kurtulmaya çalışan karınca sürüsü ise toplumsal gelişemeler konusunda bilgi vermektedir. Rüyada karıncalar hakkındaki olumlu durum sebebiyle bu gelişmelerin iyi yönde olacağını, ülkede işlerin yoluna gireceğini, büyük ihtimalle işine veya daha mutlu olacağın başka bir işer kavuşacağına müjde vermektedir. Lütfen karınca sayfasını inceleyin.

Diğer iki rüya hem birinci tür rüyaya benziyor (kafanızı bir şeye takmanın sonucunda görülen rüyalar ) hemde yaşamınıızn manevi yönü hakkında mesaj veriyor gibi görünüyor ve maneviyatınızı güçlü tuttuğunuz sürece işlerinizin yoluna gireceğini, yolunda gideceğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir