Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Buz Makinesi Görmek

Rüyada buz makinesi neye işarettir?

Bugün çok karışık rüyalar gördüm, fakat en çok etkilenip uyandığım bıçakla ilgili olandı. Rüyada iş yerinde uyuyordum, o sırada sese uyandım ve buz makinesinin kapakları sürekli kendiliğinden açılıp kapanıyordu, sadece bir kol görünüyordu, bende üç harfliler diye çok korktum, sürekli dua ettim.

Daha sonra bir baktım tepsi sesleri, önüme kahvaltı geldi ve birisi getirdi, dokunmaya çalışıyorum baktım normal insan ve bir arkadaşım, sonra başımı bir kaldırdım elinde bıçak boğazımdan bıçaklayacaktı ki elini tuttum bıçağı çekip kendisine yönelttim, o sırada korkudan uyandım. Gerçekten çok etkilendim. Birde rüyamda birçok yılan gördüm ve sürekli kurtuldum onlardan, hatta bir tanesini öldürdüm siyahtı.

Rüyada buz makinesi görmek tabiri

Salih selam.

Rüyada buz makinesi görmek, gerçek yaşamınızda yaptığınız hataları, yanlış şeyleri düzeltmek için hala vaktiniz ve imkanınız olduğunu simgeleyen uyarıcı bir rüyadır. Buz makinenin kapağının açılıp kapanarak ses çıkarması, seni korkutması ise bunları düzeltemeyeceğin korkusu yaşadığını, gördüğün kol ise başarabileceğini göstermektedir çünkü rüyada kol görmek, güç, silah, mücadele, zorluklarla mücadele gücüne sahip olduğunuz anlamlarını simgeler. Öfkeli ve tartışmaya hazır bir tutum içerisinde olduğunuzu temsil eder.

Rüyada kahvaltı tepsisi görmek hayatında güzel gelişmeler olacağını gösterirken arkadaşının seni bıçaklamak istemesi ise bu güzelliklere kavuşmak için daha fazla dikkat göstermek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada siyah renkli yılan görmek çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğuna işaret ederken yılanı öldürmen ise bu olumsuz duygulardan uzaklaşacağına delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir