Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Buzağı Görmek

Rüyada buzağı görmek neye çıkar?

Rüyada yüksük otu görmekDün geceki gördüğüm rüyada ahır yıkılıyordu, ahırı yeniden yapıyorduk, ondan sonra inek yavruluyordu, ilk başta buzağı hafif cansız gibiydi sonra ineğin memesine yaklaştırmam ile buzağı ayağa kalkıyordu. Bu ne demek? 28, Erkek, evli, giyim sektöründe çalışıyor.

Rüyada buzağı görmek yorumu

Rüyasında ahır görülmesi rüya sahibinin verdiği bir sözü mutlaka tutması gerektiğine işaret eder ya da harama dikkat çeker, haramdan uzak durmak gerektiğine işaret ederken, bilmeden dahi haram mal sahibi olmaktan sakınmaya delalet eder. Ahırın yıkılması sizin bir sözünüzü tutmadığınızı yada bir harama el uzattığını gösterir. Ahırı yeniden yapmanız ise yaptığınız yanlışın farkına vardığınızı ve sözünüzü yerine getirdiğinizi ya da bir haram durumu varsa tövbe ettiğinizi anlatmaktadır.

Rüyada inek görülmesi bolluk ve berekete işarettir. Rüya sahibi kişinin gösterdiği gayret, sabır ve dua ile sıkıntılarının sona erdiğini / ereceğini gösterir, ferah günlerin geleceğini belirtir. İneğin yavrulaması kişinin kazancının artması, evinde bereketin çoğalması, ferah günlerin müjdesidir. Buzağı görmek çevrenizde bulunan insanlar ve akrabalarının güvenini ve saygısını kazanıp, parasal olarak rahatlamak anlamına gelir. İlk başta cansız gibi duran buzağıyı ineğin memesine yaklaştırmanız ve onun canlanmasını sağlamanız ise dostlarınızın saygısını kazanmanıza sebep olan iyi çabalarınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Buzağı Görmek” için 2 yanıt

İyi günler. Rüyamda ölen babam birisine cebinden bir tomar para uzatıyor, ben yardım edip elinde tuttuğu paradan 100 tl alıp o kişiye veryorum, aynı sahne yine ama ayrı birisine yine uzatıyor, onu da ben yardım edip 100 tl veriyorum. Sonra bizim 45 yıl önceki ahıra giriyorum, buzagılı bir inek ama çok huysuz, onca insan tutamadığı inegi çagırıp okşuyorum ve inekle konuşuyorum. Teşekkür ederim, saygılar.

Mehmet merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında verdiğin sözlere sadik kalıp, haramdan uzak durduğun sürece işlerinin hep yolunda gideceğini ve yaşamın boyunca maddi olarak rahat edip, çevrenin takdirini kazanacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir