Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada buz dağı görmek

Rüyada buz dağı görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda bir denizin kenarından geçiyorduk, deniz dalgalıydı, rüzgar vardı, kuzenim denizin içerisine giriyordu kıyafetleri ile, bizde şaşkın bir şekilde onu izliyorduk.

Denizden çıktığında çok üşüdüğünü, döndüğünü söylüyordu ve yine gireceğini söylüyordu, bizde saçmalama hasta olursun diyorduk, daha sonra denize daha dikkatli bakınca denizde bir buz dağı olduğunu gördük, dalgalar buz dağına çarpıyor ve denizin suyu bizim üzerimize sıçrıyordu. Rüyada buz dağı görmek neye işaret eder, açıklar mısınız?

Rüyada buz dağı görmek tabiri

Rüyanız uyanık yaşamınızda başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya aynı zamanda kuzeniniz hakkında güzel bir aşka işaret olabilir. Rüyada buz dağı görmek size potansiyelinizi sonuna kadar kullanamadığınızı gösterir.

“Rüyada buz dağı görmek” için 3 yanıt

Rüyamda ailemle bir buz dağındaydık. Tatile gelmiş gibiydik. öte yandan birisi buzdağını parçalamaya çalışıyordu ve en sonunda başardı. Buzdağını parçaladığında içinden Kuran’ı Kerim-i yazan bir kimse çıktı. elleriyle Kuranı yazıyordu. biz içeri girdiğimizde polisler adamı aldı. ve ben Kuran’a baktım adam yarısına kadar yazabilmişti ne güzel yazmış ama bu tam olarak Kuran sayılmaz gibi yorumlarda bulundum. Neye işaret ediyor?
cevabınızı bekliyorum, iyi günler..

Denizin buz tutması
Rüyamda çok buyuk bir denizin dalgalanırken buz tuttuğunu görüyorum. Ve o buzların ortasından geçen köprüden karşı tarafa korkarak ve koşarak geçiyorum. Mavi ve buyuk dalgalari olan buz kütleleri arasindan kosuyorum.

Rüyada denizin buz tuttuğunu görmek şu anda bir duygu soğukluğu içinde olduğunuzu ancak daha sonra ona erişmek için düşünce ve enerjinizi bir süre muhafaza etmeye karar verdiğinizi simgeler. Bu konuda denizin donması sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir