Rüyada Buzdolabı İçinde Yılan Görmek

Rüyada buzdolabı içinde yılan neye işaret eder?

Ben rüyamda buzdolabına yöneldim ve abim beni ikaz etti bir konuda ama ne olduğunu anlamadım, sonra dolabın içinde beyaz porselen tabak içinde yumak halinde kafası yukarıda kral kobra yılanı orada küçük gördüm,

Oradan çıktıktan sonra büyük gördüm, kaçtı ardından koştum sonra kendimi çöl gibi bir boş arsada buldum kendimi , daha sonra susadım su bulamayınca memleketime şükrettim musluktan su içitim yılanla boğuştuk yılanı öldürdüm, kafasını kestim, o arada onu taşımakta zorlandım götürürken kafasını koparttığım yerden bir ısırık aldım ama istemeden açtım diye mi anlamış değilim yutmaya çalıştım yutamadım tükürmeye çalıştım tüküremedim öylece zorlu bir şekilde yuttum ama bir mide bulantısı oldu kötü olmuştum ben yılanı götürdüğümde orada derisi soyulmuş başka bir yılan yenilmeye hazırlanmıştı büyük bir masada uzunca idi , teşekkür ederim, biraz çok abartmamışımdır inşallah ALLAH RAZI olsun.

Rüyada buzdolabında yılan görmek tabiri

Rüyada buzdolabı görmek hareketlerinize ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki insanları kırabilirsiniz manasını taşır.

Rüyada kobra yılanı görmek yaratıcılığa ve yaratıcı enerjiye işaret eder. Rüyada yılan öldürmek, yılanı kesmek, yılan öldürdüğünü görmek, sanıldığının aksine pek iyi bir şey değildir.

Yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. serhaterkan dedi ki:

  Merhabalar rüyamda sabaha karşı bir evin içinde başında beyaz yıldız işareti olan küçük siyah yılan gördüm, onu dışarı çıkarmak istedim yalnız çıkmamakta ısrar etti, kaçıyordu benden sığınmak istiyordu evde, sanki çatal başlı sopayla çıkartmak istedim, yorganın altına sonra halının altına kaçtı, halıyı kaldırayım derken bu seferde halının altından 2 tane büyük tüylü örümcek çıktı, yılan yine odada kaldı o esnada uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler. 29, Erkek, Evli, Çalışıyor.

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Serhat merhaba,
   Rüyanda gördüğün ve dışarı çıkarmak istediğin yılan aslında senin reel yaşamında sezi direk etkilemeyen ancak zihninin derinliklerinde yerleşmiş olan ve açığa çıkmayı bekleyen bazı önemsiz, küçük, gizli korkuların olduğunu göstermektedir. Rüyanızda gördüğünüz 2 adet tüylü örümcek ( zehirli örümcek ) ise hayatında şanssızlık ya da hayal kırıklığı yaşamamak için dikkatli olmanı gerektiren 2 konu olduğuna dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*