Rüyada Buzdolabı İçinde Yılan Görmek

Rüyada buzdolabı içinde yılan neye işaret eder?

Ben rüyamda buzdolabına yöneldim ve abim beni ikaz etti bir konuda ama ne olduğunu anlamadım, sonra dolabın içinde beyaz porselen tabak içinde yumak halinde kafası yukarıda kral kobra yılanı orada küçük gördüm,

Oradan çıktıktan sonra büyük gördüm, kaçtı ardından koştum sonra kendimi çöl gibi bir boş arsada buldum kendimi , daha sonra susadım su bulamayınca memleketime şükrettim musluktan su içitim yılanla boğuştuk yılanı öldürdüm, kafasını kestim, o arada onu taşımakta zorlandım götürürken kafasını koparttığım yerden bir ısırık aldım ama istemeden açtım diye mi anlamış değilim yutmaya çalıştım yutamadım tükürmeye çalıştım tüküremedim öylece zorlu bir şekilde yuttum ama bir mide bulantısı oldu kötü olmuştum ben yılanı götürdüğümde orada derisi soyulmuş başka bir yılan yenilmeye hazırlanmıştı büyük bir masada uzunca idi , teşekkür ederim, biraz çok abartmamışımdır inşallah ALLAH RAZI olsun.

Rüyada buzdolabında yılan görmek tabiri

Rüyada buzdolabı görmek hareketlerinize ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki insanları kırabilirsiniz manasını taşır.

Rüyada kobra yılanı görmek yaratıcılığa ve yaratıcı enerjiye işaret eder. Rüyada yılan öldürmek, yılanı kesmek, yılan öldürdüğünü görmek, sanıldığının aksine pek iyi bir şey değildir.

Yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir