Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Buzlanma Görmek

Rüyada buzlanma görmek neye alamet eder?

Değerli yorumcu merhaba. Rüyamda okuldan çıkmıştım, ama okulun kapısı çok dik bir yokuşun başındaydı. Yerler bayağı karlıydı, yer yer buzlanma vardı. Ramazan diye bir arkadaşım buzda ayaklarıyla kayıyordu. Bense yere düşme korkusu içindeydim.

Yokuşu tırmanmam lazımdı.1-2 deneme yaptım beceremedim. Daha sonra aşağı, yokuşun en aşağısına indim. Sol taraftan koşarak tepeye varmaya çalıştım. Koşarken Ramazana bir bilim adamının hayatını anlatıyordum. Sonunda tepeye vardım. Bunun anlamı nedir? Saygılar.

Rüyada buzlanma görmek neye yorulur?

Rüyanız, reel hayatınızda önemli bir gelişim kaydettiğinizi ancak hedeflerinize ulaşmak için önünüzde epeyce katetmeniz gereken yol, aşmanız gereken engeller olduğunu simgelemektedir.
Ancak bu azminizle çalışmaya devam ettiğiniz sürece tüm engelleri aşacağınızı göstermektedir.

Rüyada buzlanma görmek sizin yüzeysel davrandığınızı gösterir. Dış görünüşe önem verdiğinizi ancak iç güzelliğe değer vermediğinizi, boş şeyler kanıtlamak için uğraştığınızı ifade eder.

“Rüyada Buzlanma Görmek” için 2 yanıt

Rüyada her yerin buzlu olduğunu görmek
Rüyamda her yerin buzlu ve soğuk olduğu bir alandaydım, anne ve babamda yanımdaydı, annem bir şey aramaya gitti, babamda boş gelse bir dedi, elinde battaniye gibi bir şey vardı, birbirlerine baktılar güldüler, ben çok şaşkındım buzun üzerine yattılar, çok mutluydular, orada vefat ettiler gülerek, ne yapacağı bilemedim ağlayarak uyandım, ayrıca rüyamda birkaç erkek çocuk gördüm yaşça büyük onlarda bir şeyler yapıyorlardı.
17, Erkek, Bekar, Öğrenci, korkmuş biraz endişeli hüzünlü,

DoDLeZzZ selam,
Gördüğün rüya yaşamının güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verirken aynı zamanda anne ve babandan aldığın değerlerin kıymetini bildiğin sürece bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir