Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Buzluk Görmek

Rüyada buzluk neye işarettir?

Merhaba. Ben rüyamda iki tane arkadaşımın bana “canımız nar istiyor” dediğini, bunun üzerine buzluktan iki tane nar çıkarttığımı gördüm. Arkadaşımdan bir tanesi narı ayırıp bütün tanelerini bir kaba boşalttı ve yemeye başladı. Diğeri ise narı bölemedi bile. Rüyada gördüğüm narın bir anlamı var mıdır. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada buzluk görmek tabiri

Rüyada nar görmek iyiye yorumlanır, hayırlara işaret eder, yaşamın sağlık, sıhhat ve bolluk içinde süreceği bir yaşam dönemine girdiğinizi gösterir. Rüyada birine nar vermek veya nar dağıttığını görmek, içinizdeki pozitif yaşam sevincini etrafınıza yayarak onların mutlu olmalarına yol açtığınızı, o kişilerin yaşam sevincini artırdığını simgeler. Arkadaşınızı nar yediğini görmeniz, onun sağlıklı bir ömür süreceğine işarettir.

Rüyada buzluk görmek veya buzluk kullanmak hatalı davranış veya konuşmanız nedeniyle çevreniz tarafından yadırgandığını simgeler. İçi buz dolu buzluk kısmetinizde bir açıklık, bereket ifadesidir. Rüyada buzluk temizlemek ilerlemek, yükselmek, makam sahibi olmak, helal yoldan ekmek yemek ve makbul olan işlerle dünya malı sahibi olmak ifadesidir. Yaşamın rüya sahibine güzel sürprizler getireceğine ve yüzünün artık güleceğine delalet eder. Rüyada buzluktan bir şey almak rüya sahibi kişinin içine düştüğü kötü halden kurtulmasına ve kısa zamanda maddi olarak iyi bir yere gelmesine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir