Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büzülmek

Rüyada büzülen bir şey görmek neye işaret eder?

Rüyamda annemle Ankara’da oluyoruz, yagmur yagıyor, atv ye biniyoruz annem kullanıyor bende arkasında oluyorum, daglık yeşillik alanlarda geçiyoruz, anneme “nereye gidiyoruz, kaybolacagız” diyorum, annem “ben biliyorum gideceğimiz yeri” diyor, bir yere geliyoruz, kapıyı çalıyoruz kimse açmıyor, yagmur devam ediyor, giderken annem “yanlış kapıyı çaldık burasıydı” diyor, kapıyı çalıyoruz kapı açılıyor, tam karşımda bir kadın oturuyor, kucağında iki çocuk oluyor, birini emziriyor digerini tutuyor.

Sonra kafamı çeviriyorum kanepenin üstünde bir bebek daha oluyor, çocukların üçüz erkek oldugunu anlıyorum, sonra birden bir evde oluyorum, bu ev benim sevdigim erkegin evi oluyor, normal hayatta annesi beni çok sever ama rüyamda beni azarlıyor, o evde ilk önce banyo oluyorum.

Sonra tekrar saçımı yıkıyorum, sevdigim erkek odasında oturup kitaplara bakıyor bende onun dikkatini çekmeye çalışıyorum, uyuyor numarası yapıyorum, sonra yataga geçiyorum, arkamda kanepe oluyor, oda oraya oturuyor, ben tam uyuyacakken mesaj geliyor ama içerigini hatırlamıyorum sonra gerçekten uyanıyorum, tekrar uyudugumda ise bir bahçede oluyorum iki tane küçük yeşil dallı agaç oluyor, biri portakal ağacı oluyor ama portakallar büzüşmüş, kurumuş, yanımdaki kadın mevsiminin geçtigini o yüzden kurudugunu söyleyip topluyor, onun hemen yanında bir dalda yeşil domates görüyorum daha olmamış ama yavaştan olacakmış gibi duruyor. 21, Kadın, Bekar, İşi yok.

Rüyada büzülmek yorumu

Değerli okurum, rüyanın birinci bölümü bir konuda devletten bir çözüm beklediğini temsil etmektedir (büyük ihtimalle bu iş bulma konusu). Rüyada görülen üçüz bebekler gerçek yaşamınızda bir durum ya da kararın duygusal ve ruhsal yönlerini dikkatle ele alıp, değerlendirmeniz gerektiği ifade eder. Portakal ağacı görmeniz sağlık, refah, huzur anlamlarını simgeler. Ağaçtaki portakalların büzüşmesi ise kişinin kanaatkar olması gerektiğini aksi takdirde elindekini de kaybetme riski olduğunu göstermektedir.

Rüyada büzülmek gerçek yaşamınızda abartma, mübalağa etmek, olayları olduğundan büyük gösterme huyunuz olduğunu ve bu huyunuz yüzünden sık sık başınızın ağrıdığını simgeler. Rüyada büzüşmüş bir şey ya da bir şeyin büzüldüğünü görmek görülen nesnenin karakteristik özelliğindeki duygu ve düşüncelerde abartıya kaçılmaması gerektiğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir