Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çabalamak

Rüyada çabalamak neye çıkar?

Rüyamda akvaryumda 4 ila 5 civarında süs balığı gördüm, 1 tanesi canlı, diğerlerinin hepsi öldü ölecek durumda. Ölmek üzere olan balıkları yaşatmak için çabalıyorum, onları taze suya koyuyorum. Çabalarımın sonunda balıkların canlandığını gördüm ve bunların yanında birde muhabbet kuşu vardı, kuşu sudan çıkardım ama o elimi ısırdı ve kaçtı, ben bu duruma çok üzüldüm ama balıkların yaşadığını gördüm ve mutlu oldum. Bu ne demek?

Rüyada çabaladığını görmek yorumu

Arif selam, rüyada akvaryum görmek rüyayı gören kişinin yakın çevresiyle ilişkileri hakkında bilgi verir ve dostlarının onlara ihtiyaç duyduğun bir anda onu yalnız bırakacaklarını gösterir. Rüyada süs balığı görmek başarılı günleri ve keyifli maceraları ifade eder. Rüyadaki süs balıkları aynı zamanda bazı önemli duygusal gelişmeleri ya da değerli bilgileri temsil edebilir. Balıkların bazılarının ölmek üzere olmaları ise bu konularda geçici bir soruna dikkat çekmektedir.

Rüyada çabalamak veya bir şeyi başarmak, tamamlamak, yapmak için çabaladığını görmek yaptığınız bir iş, bir hareket, bir davranış veya sarf ettiğiniz bir söz yüzünden başınızın derde girdiğini ve bu dertten kurtulmak için uğraştığınızı simgeler. Rüyada çabalayan birini görmek yapacağınız bir iş, bir hareket, bir davranış veya sarf edeceğiniz sözlerinize çok dikkat etmeniz gerektiğini aksi takdirde başınızın ağrıyacağını, bundan kurtulmak için uğraşacağını simgeler.

Rüyada alın teri dökmek, amel işlemek, çabaladığını, çabalayan birini, çalıştığını, cehtedmek, didindiğini, efor sarfettiğini, el emeği, gayret ettiğini, göz nuru döktüğünü, himmet ettiğini, ikdam etmek, ikdam ettiğini, iş yaptığını, işçilik yaptığını, mesai yaptığını, uğraş verdiğini, zahmete girdiğini görmek aynı anlamları taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir