Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada cadde görmek

Rüyada kalabalık cadde neye delalet eder?

Rüyada cadde görmekMerhaba Rüyamda kalabalık bir caddede tanımadığım insanlarla bulunuyorum, içlerinde arkadaşım ve çocukları da var, kalabalıkta ki bir kadınının çok güzel bir kız bebeğini seviyorum aynı zamanda arkadaşımın da bir kız bebeği varmış onu kucağıma alıp seviyorum, iki bebeği de “maşallah” diyerek seviyorum.

Sonra bir standa yöneliyorum, orada bir erkek bir kadınla sohbet ederken bir anda üzerimde yüzlerce karınca fark ediyorum, silkelemeye çalışıyorum gitmiyorlar, bir evin bahçesindeki musluğu açıp karıncaları su ile temizliyorum, sonra ev sahibi kadın geliyor durumu izah ediyorum kendisi yemek yapacakmış ona yardım etmeyi teklif ediyorum, yemek yaprak sarması imiş, kadın buna mutlu oluyor gömüyorum ama kadının da bir kız bebeği varmış, evinde bunu biliyormuşum. 40, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada kalabalık cadde görmek yorumu

Değerli okurum rüyanızın ana teması kız bebek olup rüyada kız bebek görülmesi şu anda içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi gösterirken, gelecekte hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyada kız bebek sevmek bu rüya aslında sizin iç güzelliğinizi, cana yakın, yardım sever iyi yönünüz ile etrafınızın hep takdirini kazanacağınızı temsil eder. Rüyanız bir kalabalık caddede başlıyor:

Rüyada cadde görmek, insanın gerçek yaşamında çizdiği yol, gittiği çizgi konusunda mesajlar verir. Caddenin durumu konuyu açıklar. Kalabalık cadde güçlü insan ilişkileri özelliğiniz ile daima çevrenizin beğeni ve saygısını kazandığınızı gösterir.

Rüyada temiz, düzenli bir cadde görmek, bu caddede yürümek, caddede karşıya geçmek veya caddede yürüdüğünü görmek gerçek yaşamınızda doğru yolda olduğunuzu ve bu yoldan ayrılmamanız gerektiğini ifade eder. Rüyada geniş bir cadde görmek işlerinizi, kazancınızın ve mutluluğunuzun artmasına sebep olacak kimi gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada dar, düzensiz, kirli, karanlık bir cadde görmek gittiğiniz yolun yanlış olduğunu ve derhal yolunuzu değiştirmeniz gerektiğini ifade eder. Caddede yürürken aniden caddenin daraldığını veya karardığını görmek gerçek yaşamınızda kimi gelişmeler nedeniyle gittiğiniz yolu gözden geçirmeniz gerektiğini işaret eder. Tenha cadde, caddenin boş olduğunu görmek, hedeflerinize tek başınıza fakat emin adımlarla ilerlediğini gösterir. Caddenin açık olması hedefinize zamanında ulaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada karıncaların üzerinize doluşması önemli bir rüyadır ve yaklaşmakta olan bir sorunu, bir sıkıntıyı haber verir. Ancak su ile onları uzaklaştırmanız bu sorunu daha başındayken bir şekilde uzaklaştırıp, etkilenmeyeceğini göstermektedir. Rüyada yaprak sarması pişirmek rüya sahibinin gerçek hayatta mükemmel bir organizasyon yeteneğine sahip olduğunu, kişileri bir araya getirme veya ara bulma konusunda üstün yeteneği olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir