Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Caddenin Yarıldığını Görmek

Rüyada caddenin yarılması neye işarettir?

Sokakta caddeyi yarılmış olarak gördüm, içinden iki adet canavar çıktı beni kovalamaya başladı, bir tanesi ayağımdan ısırdı, beş tane ok benzeri parçalar ayağımda kaldı, canımın acıdığını hissettim.

Sonra ben kaçarken o iki canavar kavga etmeye başladılar, bir alt caddeye kaçtığımda karımın vurulduğunu söyledi biri, nerede dedim? ileride olduğunu söyledi karımı buldum. göğsünden iki kurşun ile vurulmuştu, tanımadığım bir adam onu ben vurdum dedi! neden olduğunu sordum? söylemedi ve ben onu çok fazla dövdüm karımı hastaneye yetiştirdim. Doktorlar ameliyata aldılar kurtulduğunu duydum karımın. yaşım 38 evliyim bir çocuğum var şoförüm, yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ana temalar : canavar, canavar saldırısı, canavarların kovalaması, canımın acıdığını, kavga etmek, karımın vurulması, vurulduğunu görmek, hastaneye gitmek, adam dövmek, doktorlar, ameliyat.

Rüyada caddenin yarıldığını görmek tabiri

Rüyanız, bazı insanların veya olayların sizin canınızı sıktığını, adaletsizlik ve eşitsizlik duyguları yaşadığınızı işaret etmektedir.

Rüyada canavar görmek, düşmana, adaletsizlik ve eşitsizliğe işarettir. Canavardan korkmak, canavardan korktuğunu, canavardan kaçmak, canavardan kaçtığını görmek, görünüm ve güzellik konularında aşırı hassas davrandığınızı, başkalarını etkilemek için kendinizi aşırı zorladığınızı simgeler.

Rüyada ameliyat görmek iyileşmeyi işaret eder. Bu iyileşme hasta iseniz sağlığına çabuk kavuşup iyileşeceğini, sıkıntıda iseniz rahata ereceğini, yolcu iseniz gideceğin yere sağ salim varacağını temsil eder. Hayırlı bir rüyadır.

“Rüyada Caddenin Yarıldığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada yer yarılması
Bu rüyayı yaklaşık 4-5 yıl önce görmüştüm ve bir türlü unutamadım. Rüyamda yer yarıldı ve uzun sakallı yaşlı ölü bir adam vardı. Ona bakan herkes ya o yarığa düşüyordu yada ölüyordu ve sadece ben ayakta kalıyordum. Yaş: 17, Medeni Durumu: Bekar, İş: Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir