Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek neye delalet eder?

Rüyamda sarı tarantula örümceğin bir cadı ile konuştuğunu gördüm, bu cadıyla konuşan örümcek haşa önemli biriydi rüya işte, cadıya “benim şeytandan korktuğumu kimseye söyleme” dedi. Cadı da ona bir şey dedi ama onu hatırlayamıyorum.

Sonra bir kaç kişi top oynuyordu, aralarına giderken her yerde buyuk tarantula örümcekleri vardı, her yerde zararsız dolanıyorlardı, bazıları sabit duruyordu. Sonra top oynayanların yanına gittim, sağlı sollu dizilmişlerdi, bende sağ tarafa geçtim, karşı rakip siyah yüzlülerdi hiç birinin yüzü seçilmiyordu, bizim sol kanatta da bazı futbolcular vardı ama futbolu sokakta oynuyorduk ve bir gol attım, gol attığım yerden bir fil ile kaplanın uzaklastığını gördüm.

Rüyada cadı görmek yorumu

Rüyada cadı görmekSelami merhaba, gördüğün rüya gerçekten kötü bir rüya, tarantula, cadı, siyah yüzlü insanlar gibi unsurların hepsi iç karartıcı. Gördüğün tarantula en hayırsız rüyalardan biridir ve hayatın karanlık ve aynı zamanda uğursuz yönünü temsil eder. Rüyada cadı görmek korkuya ve üzüntüye işarettir, rüyayı gören kişinin korkacağı bir şeylerle karşılaşmasına ve bunun sonunda üzülmesine rivayet edilir. Siyah yüzlü insanlar ise sizin güncel hayatınızda yoğun bir stres, derin endişeler taşıdığınızı bunlara da çevrenizdeki bir takım uğursuz kişilerin sebep olduğunu anlatmaktadır. Bu siyah yüzlü insanlara rakip olarak top oynaman ise bir konuda içindeki gücü ve cesareti sergilemen gerekeceğini temsil etmektedir.

Rüyada cadı hakkında diğer yorumlar

Rüyada cadıdan bir şey almak birisi tarafından hakarete uğramak manasını taşır. Bir cadı ile karşılaşmak kişinin üzüntü yaşayacağı bir olay yaşamasına ya da bir korkuya kapılmasına rivayet eder. Cadı öldürmek rüya sahibi kişinin sıkıntı ve dertlerinden yakın zamanda kurtulacağına işarettir. Rüyada cadı olmak kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir, bir tartışma veya kavgaya karışacağın anlamına da gelir. Rüyada cadı görülmesi bazı tabirciler tarafında kişinin boş hayaller peşinde gitmesine yorumlanır. Bir cadı ile arkadaşlık ettiğini görmek hayal kurarak  olmayacak kimi şeyleri yapmayı düşündüğüne işarettir. Rüyada bir cadının sizi süpürgesi üzerine alıp, havalarda gezdirdiğini görmek alın teri dökmeden havadan para kazanacağın bir iş hayal ettiğini gösterir ki her geçen gün bu rüya popüler olamaya başlamıştır.

Bir başka rivayete göre de rüyada cadı görmek kıskançlık ve fitne ile tabir olunur. Rüyasında bir cadı ile konuştuğunu görmek eşiyle veya sevgilisiyle kavga etmeye yorulur. Cadının kendisine bir tılsım verdiğini görmek bebek bekleyen birinin bir kız çocuğu olacağına rivayet edilir ya da gizli bir şeyin ortaya çıkacağına delalet eder. Rüyada cadının birdenbire ortadan kaybolması insanın sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder.

“Rüyada Cadı Görmek” için 2 yanıt

Cadı ve lanet görmek
22 yaşındayım, bekarım, öğrenciyim. Rüyamda bir düğündeydim, düğünün sahibi yanıma geldi, konuştuk biraz sonra annemi gördüm ve daha sonra da bir şeyler oldu, bir cadı geldi, birinin saçından tuttu, o kişi annemiydi bilmiyorum ama saçından tutup “ölüm laneti” dedi ve saçı tutulan kişi “ölüm lanetini biliyorum, sana yardım edebilirim” gibi bir imada bulundu, oda ona dedi ki “ben zaten çözdüm, üzerine sacı tutulan kişi elindeki bıçakla parmaklarini kesti, cadinin kesik 3 parmak vardı kafasında, bu lanet o iste dedi ve oradan koşarak uzaklasti ama sanki o kişi benmişim gibi aynaya baktigimda o cadinin suratı kendi yüzüme dönüştü ve saçlarım beyazlayip uzayıp dökülmüştü, bir saniye sonrada korkunç bir hal gördüm ve uyandım.

Kadir merhaba, rüyada düğüne gitmek hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret ederken, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder, bakınız Rüyada düğün görmek sayfası. Rüyada cadı görmek korkuya ve üzüntüye işarettir, rüyayı gören kişinin korkacağı bir şeylerle karşılaşmasına ve bunun sonunda üzülmesine rivayet edilir. Rüyada lanet görmek kendinizi suçluluk duygusuna yakalanmış hissettiğinizi ifade eder. Ayrıca kimi durum veya ilişkilerde dikkatli devam etmek gerektiğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir