Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birini Çağırmak

Rüyada birini çağırmak ne demektir?

Rüyamda evimize küçük bir erkek çocuğuyla bir kadın geliyor, aksam olunca eşim benim uyuduğumu sanarak kadının yanına gidiyor, bende kapı aralığından onları izledim, o kadınla yattı, çok canım yandı eve polis çağırdım, ikisini de rezil ettim. Bunun manası nedir?

Rüyada birini çağırmak nasıl yorumlanır?

Rüyada erkek çocuk görmek kişinin güvenilir dostlara malik bulunduğuna ve bütün hareketleriniz herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret eder. Rüyada kadın görmek genel anlamda hayırlara işarettir. Kadınlar gerçek yaşamda bereket ve üretkenlik sembolüdür. Rüyada da benzer şekilde bereket, üretken olmak, kazanç, bolluk simgesi olup, işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır.

Rüyada birini çağırmak veya bir şeyi, birisini çağırdığını görmek çevrenizde kimi kişilerin davranışlardan rahatsızlık duyduğunuzu ve onları doğru yola yöneltmek istediğinizi simgeler. Rüyada çağrılmak, çağrıldığını görmek gerçek yaşamınızda size yeni sorumluluklar, görevler verileceğini simgeler

“Rüyada Birini Çağırmak” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş babanın evladını yanına çağırdığını görmek
Benim sizinle paylasmak istedigim bir ruya daha var. Biz Avustralya’da yasiyoruz esimin babasi 14-15 yil once vefat etmis ve mezari Turkiyede 1 ay once Turkiyedeyken esim babasinin mezarini ziyarete gittiginde “lutfen ruyama gel seni gormeyi seninle konusmayi cok istiyorum” demis.
Buraya geldikten bir sure sonra babasini ruyasinda goruyor, evin arka bahcesinde babasi diyor ki ogluna “lutfen beni bir daha cagirma bu eve gelmek istemiyorum, iceri girmek istemiyorum” deyip gidiyor.
Ne anlama geliyor acaba biz esimin annesiyle birlikte yasiyoruz olen birinin ve zamaninda bu evde yasamis birinin eve gelmek istememesi cok ilginc. Lutfen yardimci olun. Tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir