Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada çağlayan görmek neye işarettir?

Rüyada çağlayan görmekİyi günler. Rüyamda bir çağlayan gördüm, suyu berrak değildi sanırım hatırlamıyorum daha sonra suyu berraklaştı, düzeldi. Çağlayandan aşağı indiğimizde suyun içinden değerli takılar mücevherler topluyorduk. Bunun anlamı nedir?

Rüyada çağlayan görmek neye yorulur?

Rüyada çağlayan görmek sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Rüyada çağlayan görmek, çağlayan sesi duymak detaylı rüya tabiri için lütfen bakınız rüyada şelale görmek sayfası.

Rüyada mücevher bulduğunu görmek rüyayı gören kimsenin gerçek hayatında çevresi tarafından hayranlık beslendiğini, beğenildiğini işaret eder, bu konuda rüyada mücevher görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Çağlayan Görmek” için 2 yanıt

Rahmetli annem, ablam ve ben otomobile binip yüksek dağın zirvesinde, aşağıdaki bir çağlayana bakıyoruz. Sonra babamı görüyorum. 40, Kadın, evli, muhasebe.

Rüyamda yüksek bir yerden çağlayan bir suyun üzerine atlıyorum ve yüzerek karşıya varıp oradan da aşırı dik bir uçuruma tirmaniyorum. İlk başlarda tirmanalazsam suya kendimi bırakırım diye pek tedirgin olmuyorum fakat yukseklere cikigimda asagida suyun kıyı kısmının susuz kaldığını dusersem kayalara cakilacagimi görüyorum ve sonra daha dikkatli bir şekilde tirmaniyor sonunda da kendimi yukarıya atıyorum. Yukarıda toprağın altına gömülmüş sadece kafaları yada vücudunun belirli yerleri gözüken gerisi toprağın altına gömülmüş sığırlar inekler görüyorum. Yanlarından geçemiyorum korkuyorum çünkü oranın bataklık olduğunu düşünüyorum ve nasıl çıkmam gerektiğini bilmiyorum tam birr yere doğru koşuyorum kurtulmak için sonrada uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir