Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada çakı görmek neye işarettir?

Merhabalar, Ben rüyamda buyuk olasılık İstanbul’daydım (Ankara’da oturuyorum ) . Bir arkadasimla beraber ( erkekti diye hatirliyorum) parktan gecerken sokakta çicek satan cocuklara denk geldik. Cok israr ettiler ama biz almadik.

Aralarindan kucuk esmer bir çocuk geldi ve kucuk bir çakı gosterdi, ardindan bende cikardim ve cocugun elindeki benimkinden kucuktu. Neyse gel dedi suraya oturalim iyi dedik gittik . Sonra orada tartisma cikti cocuk elindeki bicagi surekli sirtima saplamaya basladi . Boyle cok kucuk bir aci hissettim.

Kisaca bicak kesmedi montumun icindeki tuyler engel oldu diye hissettim ama montum oyle kaz tuylu falan degil gercekte. Neyse sonunda ben ona zarar veremedim ve kayboldu, kendimi bi tv izlerken buldum ve araniyodum. Montum maviydi. Televizyonda sadece montun mavi oldugunu soyluyolardi yuzum belirlenememisti ve arka planda deniz vardi dolastigim yerleri gosterirken

Bide hatirladigim seylerden biri sag bacagimda pantolum kesilmisti ama kan cikmiyodu hic.simdiden tesekkur ederim,

Rüyada çakı görmek neye yorulur?

Rüyada çakı görmek, küçük bıçak görülmesi iyi bir arkadaş bildiğiniz birinin aslında gerçek duygularını saklayan biri olduğunu ifade eder.

Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder.Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada televizyon izlemek, tv izlediğini görmek olaylara objektif bir bakış açısı ile baktıgınız anlamındadır.

“Rüyada Çakı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda anneannemlerin evindeydik. Bir kaç eğlenceden sonra evde bir anda beyaz yüzlü ve kırmızı dudaklı bir katil belirdi. Fakat belirdiği yer bizim kendi ailemizin yaşadı evin koridoru oldu. Bende bir yerden anahtara takılmış olan çakı seti buldum ve katil ile değişik bir dialog başlattım. O arada bıçağı açmıştım. Bir süre konuştuk. O bana dikkatle bakarken bende bir anda kafatasının tam üstüne bıçağı batırdım. Kan akmadı. Eliyle orayı kapattı ve bir kere bana baktı. Hiç canı yanmış gibi görünmüyordu. Ama dudaklarını bastırmıştı. Ben geri geriye bizim evimizin salonuna gittim. Buz kesmiştim. Onlar gülüyorlardı. Söylediğimde aferin demişlerdi. Sonra annem beni uyandırdı. 28, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Meraklı selam,
Gördüğün rüya çevrendeki birinin büyük ihtimalle bir arkadaşının gerçek yüzünü göreceğini ve onunla dostluğa, arkadaşlığa son vereceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir