Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çakıl Taşı Görmek

Rüyada çakıl taşı görmek neye işarettir?

Rüyamda berrak mavi bir denize sandalla açıldığımı gördüm ve açıkta resimler tablolar falan vardı. Yine o civarda sandaldan denize düşüyordum ve çok derinlere batıyordum ama battığım zaman pes etmeyip daha aşağıya inip çakıl taşları çıkardım ve suyun üstünde yanımdakine verdim. Yanımdaki ünlü futbolcu olan Kaka idi. Bunun izahı nedir.

Rüyada çakıl taşı görmek neye yorulur?

Rüyanızda sandal ile denize açıldığını görmeniz isteklerinizin gerçekleşmesi mutlu olmak, murada ermek anlamına gelir. Sandaldan deniz düştüğünü görmek, gerçek hayatta her şey yolunda giderken yapacağınız bir hata sonucu zarar etmek veya büyük bir para kaybetmeyi işaret etmekte, pes etmeden denizin dibinden çakıl taşları çıkarıp, birlerine vermenizi ise bu zararın sizi fazla etkilemeyeceğini, normal yaşamını sürdürmeye devam edeceğinizi işaret eder.Çakıl taşı verdiğini kişinin ünlü futbolcu Kaka olması, hayatınızda daha fazla beğenilmek, itibar görmek arzunuzu işaret eder.

Rüyada çakıl taşı görmek küçük zorluklar ve hayatınızdaki ufak can sıkıcı şeyleri temsil eder. Rüyada çakıl taşı atmak, çakıl attığını görmek eleştiri ve dedikodu sembolü olabilir. Önemsiz diye düşündüğünüz bir şeyin size küçük bir zarar verebileceğini ifade edebilir.

“Rüyada Çakıl Taşı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eşinin namaz kılması neye çıkar?
Selam, eşim rüyasında görmüş. Seccademin üzerinde olan çakıl taşları namaz kılarken ağzıma dolmuş ve benim ağzımdan daha sonra dökülüyormuş. Eşim için yorumlarsanız sevinirim simdiden teşekkürler

Yıldız merhaba, sanırım sitemizi takip ediyorsunuz ya da gerçekten rüya konusunda bilinçli birisiniz. Rüyalar aynen sizin düşündüğünüz gibi görene göre yorumlanır. Eşinizin sizin rüyada namaz kıldığınızı görmesi yani rüyada eşinin namaz kıldığını görmek rüya sahibinin çok hayırlı bir eşe sahip olduğunu ve eşinin hayatında yaşamın maddi ve manevi yönü arasında bir denge kurmak için çaba sarf ettiğini ve bunun aile mutluluğuna büyük fayda sağladığını ifade eder. Rüyada seccade görmek bekarlar için iyi huylu biriyle çok güzel evlilik yapılacağına, evliler için bolluk, ferahlık işaretidir. Seccade üzerindeki çakıl taşları ise sizin bu bolluğa ve feraha erişmenize mani olan bazı ufak tefek şeyler olduğunu, bunların yakında geçeceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir