Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çakmak Aramak

Rüyada çakmak aramak neye işaret eder?

Rüyamda ben ve yanımda bir kadın, evimde bir şeyler yakmak üzere çakmak arıyorduk, ne yakacağımızı hatırlamıyorum, o kadını da tanımıyorum. Mutfakta idik ve yaklaşık 3 – 4 tane çakmak bulduk ama hepsi bitmişti yanmıyordu. En sonunda ben bir çakmak buldum ama çok sıcaktı hemen yaktım ve o anda evde patlama gibi bir şey oldu, her yer bir anda alev aldı, ben yere düştüm ve o kadının çığlığını duyuyordum ama nerede olduğunu görmüyordum.

Ateşlerin arasında kaldığımdan yandığımı bizzat hissettim hatta ağlayarak uyandım, çok gerçekçiydi çok korktum. Etrafta hiç duman görünmüyordu sadece turuncu kırmızı alevler vardı. 17, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada çakmak aramak nasıl tabir edilir?

Merve selam. Rüyada çakmak aramak rüya sahibi kişinin hayatını ilgilendiren önemli bir konuda tek başına adım atamadığını ve kendisini harekete geçirecek birine ihtiyaç duyduğunu gösterir. Bu konuda rüyada çakmak görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada mutfakta olmak aile sıcaklığına ve manevi yönden beslenmeye ihtiyacınızı temsil eder. Bu besleyici anneniz veya sevgi görmek istediğiniz diğer kişiler olabilir. Alternatif olarak mutfak bir değişimin, dönüşümün simgesi olabilir. Rüyada büyük mutfak eksikliğini hissettiğiniz aile özlemi ve manevi açlığın derecesinin büyük olduğunu simgelerken küçük mutfak bunun terine yorumlanır. Bakınız rüyada mutfak görmek sayfası.

Evdeki patlama ne yazık ki iyiye işaret değildir çünkü patlama görmek olumsuz bazı gelişmeleri işaret ederken bir şeyin patladığını görmek aynı zamanda etrafınızdaki insanların davranışlarının sizi çok üzeceğini gösterir. Bakınız patlama rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir