Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada çakmak görmek neye delalettir?

3 ay önce ayrıldığım kız arkadaşımı rüyamda gördüm. Rüyam şöyle; ilk önce sanki ben ona mesajlar atmışım ama yanıt vermemiş ondan sonra art arda bütün attığım mesajlara yanıt vermiş ve bu mesajlar benim moralimi bozuyor ondan sonra muhabbetimin olmadığı arkadaşlarımla otururken elimde bir çakmak var ve ben durmadan çakıyorum bu çakmağı ondan sonra çakmağın taşı bozuluyor.

Sonra birden eski sevgilim içeri giriyor onu görünce çok seviniyorum ama o ters ters bakarak bir şeyler söyleyerek gidiyor. Rüyam burada bitti açıklamanızı en yakın zamanda bekliyorum kolay gelsin teşekkürler.

Rüyada çakmak görmek neye yorulur?

Mesaj almak, mesaj geldiğini görmek hayatınızda yapacağınız değişikliklere işaret eder. Mesaj yollamak, mesaj göndermek sıkıntı yaşamak anlamına gelir.

Rüyada çakmak görmek veya çakmak kullanmak, çakmak ile sigara yakmak bir şeyin sizi ateşlemesi ve hayatınızı alevlendirmesine gereksinim olduğunu göstermektedir. Rüyada çakmak kaybetmek rüyayı gören kişinin yaşam sevincini düşüren, mücadele gücünü azaltan bir kayıp yaşadığını ve bu yüzden kendisini yeteri kadar güçlü göremediğini ifade eder. Rüyada çakmak bulmak kişinin yaşamında sıcak ve heyecan verici bir başlangıca işaret eder. Rüyada çakmak aramak rüya sahibinin hayatını ilgilendiren önemli bir konuda tek başına adım atamadığını ve kendisini harekete geçirecek birine ihtiyaç duyduğunu gösterir. Rüyada çakmak taşı görmek beklemediğiniz, aniden gelen, canınız sıkacak bir habere işaret eder. Burada anılan çakmak kelimesi sigara çakmağı anlamındadır.

“Rüyada Çakmak Görmek” için 3 yanıt

Ben rüyamda bir çekmece açıyordum içinde daha önce gördüğüm ve görmediğim 5-10 tane kadar çakmak vardı ne anlama geldiği konusunda yardımcı olur musunuz?

Rüyanız, hareket geçmek için bir etki yapılması gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir