Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çalgıcı Görmek

Rüyada çalgıcı görmek neye çıkar?

Rüyada çalgıcı görmekRüyamda yeni tanıştığım çalgıcı, hoş bir çocuk ile derin bir muhabbet yapıyorum etrafımda da akrabalarım falan da var, ikimiz bir evdeyiz ve ben onunla konuşuyorken bir anda alt dişlerim sallanmaya başlıyor ve çabucak lavaboya koşuyorum, lavaboda 3 tane alt dişim elime düşüyor fakat hiç kan falan akmıyor, sonrada uyanıyordum. Bu neye işaret?. Not: gerçekte böyle bir çalgıcı arkadaşım veya tanıdığım biri yok.

Rüyada çalgıcı görmek yorumu?

Ela merhaba, Rüyada çalgıcı görmek kişinin çevresindeki insanlar veya arkadaşları hakkında bilgi verir ve çalgı aleti çalan, enstrüman kullanan, müzisyen birini görmek çevrenizde ayağı yere basmayan, size faydası dokunmayan kişiler olduğunu işaret eder. Rüyada çalgıcı olmak, çalgıcı, müzisyen olduğunu görmek gerçek yaşamınızda boş hayallere kendinizi fazlaca kaptırdığınızı, olmayacak işlere teşebbüs ettiğinizi simgeler. Rüyada biriyle muhabbet etmek rüya sahibinin oldukça güçlü bir iletişim yeteneğine sahip olduğunu ve bu yönü ile çevrenin devamlı olarak takdirini kazandığını, herkes tarafından beğenildiğini temsil eder.

Rüyada dişlerinin sallandığını görmek gerçek yaşamda ilk başta sizi ürküten değişimin artık zamanı geldiğini, buna değişime karşı koymaya çalışmanın anlamsız olduğunu ve başta endişe duymanıza karşılık zamanla bu değişikliğin sizin için hayırlı olduğunu anlayacağınızı gösterir. Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir