Rüyada Çalgısız Düğün Görmek

Rüyada çalgısız düğün görmek neye işarettir?

Rüyada kocamın çalıstığı iş yerinin kapısında yaşlı, yatakta adam gördüm fakat düğün oluyordu, birde düğün çalgısız idi. Anlamı acaba ne olabilir hayırlı mı rüyam. 39 yaşında bir bayanım ev hanımıyım, teşekkürler.

Rüya konusu: kocanın iş yeri, yaşlı adam, yatakta adam, düğün

Rüyada çalgısız düğün görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız, hayatınızda kimi şeylerin istediğiniz gibi gitmediğini, kimi mutsuzluklar yaşadığınızı ifade etmektedir. Unutmayın ki mutluluk ve mutsuzluk hayatın gerçekleridir ve her insanın yaşamında bu duygular yaşanmaktadır.

Rüyada çalgısız düğün görmek; rüyayı gören kişi bekarsa evlilik hakkında bir hayal kırıklığı yaşamasına, rüya sahibi evli ise hal ve hareketlerinin sorgulanmaya başladığına işaret eder.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Yorum yapılmış.

  1. Elmas dedi ki:

    Rüyamda ilk önce düğüne gitmisiz. düğünde de sevdiğim erkeğin annesi oturuyor ama bu gercek hayatta beni tanimiyor, zaten bende fotoğraflardan gormustum oyle tanıyorum. Sonra dugun olan yerde benim odam var cocuklari sokmuyorum odama nasil gelmisse odam oraya bilmiyorum disarda. cocuklara bagirdim. annesi beni dogmeye calisiyor cocuklarin. sonra annem babam ben lokantaya girdik pilav yedik. dugunde gelin damat yoktu. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*