Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çalı Görmek

Rüyada çalı görmek neye işarettir?

Merhaba. rüyamda 2-3 katlı bir evin çatısında idim (çatı arası – dam ) 3-5 tane arkadaşla. Evi tanımıyorum. Çatının ön tarafı açık, üstü kapalı. İki tane havuz var, biri büyük diğeri küçük. Bir de kapalı bir oda var orada da çalı dolu bir orman var. Oda ama içerisi orman gibi epey de geniş. Duvarlar görünmüyor genişlikten. İlk başta küçük havuza giriyorum, küçük havuz çatının uç kısmında yani açık olan kısmında. küçük havuzun bulunduğu betonda aşağıya doğru meyillenmiş yani çok tehlikeli. O yüzden oradan çıktım büyük havuza girdim. İki havuzun da suları temiz ve parlaktı. Sonra büyük havuzdan sıkıldım bir küçüğe gireyim dedim. Bir baktım bir çek yat var orada ama sanki o havuzmuş gibi geliyor bana. gittim üzerine oturdum çekyat yaş nemlenmiş güya önceden havuzmuş suyu gitmiş kurumuş. Sonra ben elbisemi giyindim çatıdaki odaya girdim.

Orman ama çok çalılık var o kadar ki eğilerek yürümek zorunda kalıyorum. Biraz gittikten sonra baktım bir tane yılan yumurtası var ama yılan yumurtasına göre biraz büyük rengi beyazla sarı arası tavuk yumurtasından 1,5 kat daha büyük bir yumurta. Sonra baktım bir yılan geliyor kahverengiyle siyah arası renkte. boyu 1-1,5 metre çapı 8-9 cm. Yakaladım elime aldım başına bir şey geçirdim ama öyle belgesellerdeki gibi tutamıyorum. sanki iki kafasının yanında boynuz gibi bir şeyler var. Kafasını tutuyorum ama tam muvaffak olamıyorum yani rahat değilim. Dişleri de başından geçirdiğim siyah torba gibi şeyi delmiş oradan 4-5 damla zehri akıyor. Elimi ısırır gibi oldu rüyamda tereddütte idim ısırdı mı ısırmadı mı diye ama sanki ısırmış gibiydi. Bir an zehirlenmek nasıl bir şey diye beklemeye başladım rüyamda ama bir şey olmadı.

Sonra birden baktım tekrar havuzların olduğu yere gelmişim. Yılan filanda yok ortada. Arkadaşlar diyorlar ki yeter bu kadar hadi gidelim ama ben daha havuza doymadığım için hemen soyundum büyük havuza atladım. Arkadaşlar bana hiç üşenmiyor musun havuza girmek için soyunuyorsun gibisinden bakıp söylendiler. Bir şey söylemeyi unutmuşum havuzlarda siyah boxer külotla yüzüyordum. Üzerimi giyinip orman gibi odaya girip tekrar büyük havuza girmek için soyunurken şunu fark ettim. Elbiselerimi yaş boxerın üzerine giymişim yani soyunurken boxer ıslaktı. Sonra büyük havuzda yüzerken uyandım. Çevirirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutsuz,

Rüyada çalı görmek yorumu

Muhammed merhaba, Rüyada çatı arasına çıkmış olman yaşamının manevi yanını güçlendirme çabası içinde olduğunu gösterirken çatıdan gördüğün aşağıdaki havuzlar ise hayatındaki biri büyük diğer küçük iki dertten kurtulacağını işaret etmektedir.

Rüyada çalı görmek üzerinde uğraştığınız konunun, sorunun, işin aslında çok kolay, yalınç bir çözümünün olduğunu duyacak, bulacak veya öğrenecek, çok şaşıracaksınız demektir.

Havuza girmen ise sağlıklı karar verebilmek için kendine daha fazla zaman ayırman gerektiğini belirtmektedir. Rüyanın devamındaki olaylar genellikle yorgunluktan kaçınmak, tehlikeler karşı uyanık olmak konusunda uyarılarda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir