Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çalılık Görmek

Rüyada çalılık görmek neye işarettir?

Rüyamda çalılık gibi bir yerdeydim. Birisi beni bir yere yönlendirmişti, çalılıklardan döndüğümde karşımda çok hoşlandığım ama ona söyleyemediğim çocuğu gördüm. Böyle güneşe doğru bakıyordu sonra döndü bana baktı. Ben onu gördüğümde hayır dedim ve kaçmaya başladım, arkamı dönüp baktığımda o da beni kovalıyordu. Daha sonra ben denize atladım, o da arkamdan atladı. Bir türlü yorumlayamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Rüyada çalılık görmenin yorumu

Rüyada çalılık, çalılarla kaplı bir yer görmek gerçek yaşamınızda kolay zannettiğiniz ve gereken önemi vermediğiniz bir şeyin tahmininizden daha fazla sizi yoracağını simgeler.

Rüyada çalılıkta gezmek, çalılıkta gezindiğini veya bir şey aradığını görmek gereken önemi vermediğiniz bir konu yüzünden başınızın ağrıdığını ve gereksiz yere ortaya çıkan sorunla uğraştığınızı işaret eder.

Orada hoşlandığın kişiyi görmüş olman gerçek hayatındaki ilişkini bazı küçük ayarlamalarla çok daha güzel bir seviyeye getirmenin mümkün olduğunu işaret ederken rüyada ondan kaçman ise içindeki bazı gereksiz korkular yüzünden bu düzenlemeyi yapamadığını temsil etmektedir. Rüyada denize atlamak konusunda detaylı bilgi deniz rüya tabirleri sayfasında yer almaktadır. Lütfen inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir