Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Çalışma Masası Görmek

Rüyada çalışma masası görmek neye çıkar?

Rüyada çalışma masası görmekRüyamda bir çalışma masası üzerinde bir parmak ebadında üzerinde Allah’ın isimleri yazılı kağıtları gördüm. Bu yazılı kağıtlardan çok vardı, yanlış hatırlamıyorsam Esma-ül Hüsna idi ve bu kağıtların olduğu masa sanki benim masam imiş gibi bir hava var ve “ben neredeyim? ne yapıyorum burada” diye irkildim, sonrada uyandım zaten. Yazılardan birinin üzerinde selam yazıyordu. Aydınlatırsanız sevinirim

Rüyada çalışma masası görmek yorumu

Rüyada çalışma masası görmek rüyayı gören kişinin yaşamında beklenmedik bir kötü şansın ortaya çıkacağına rivayet eder. Çalışma masasında çalıştığını görmek insanın içinde bulunduğu şansız dönemi atlatmak için tüm gücüyle çalıştığını simgeler. Çalışma masasının üstünde para görmek yaşanan zorlukların yakında sona ereceğini ve maddi bir rahatlamaya kavuşulacağını ifade eder.

Rüyanın esas önemli tarafı masa üzerindeki kağıtlarda Allah’ın isimlerini görmenizdir. Rüyada Esma-ül hüsna yani Allah’ın isimlerini görmek, işitmek oldukça hayırlı bir rüyadır ve çok dikkatli yorumlanmalıdır. Lütfen detaylı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

Esma-ül hüsna yazılı kağıtların çalışma masası üzerinde olması ise büyük ihtimalle hayatınızda şanssızlık, kısmetsizliğin sona erişini müjdelemektedir.

“Rüyada Çalışma Masası Görmek” için bir yanıt

Rüyada pc masasının beyaz koltuğunda oturuyorum, sevdiğim kişi siyah giyinmiş, üzerinde siyah deri mont var arkama geliyor, koltugu hafif çeviriyor, gözlerimin icine bakiyor derin derin ve dudaklarimdan öpüyor, uyaniyorum tsk ederim. 46, Kadın, bekar, eczaci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir