Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çalışmayan Saat Görmek

Rüyada bozuk saat görmek ne demektir?

Öncelikle böyle bir site hazırladığınız için size teşekkür ederim. Önce ruh halimden bahsedeyim. Sevgilimden yeni ayrıldım, eski sevdiğime geçen mesaj attım hala onu unutamadığımı söyledim ki yeni ayrıldığım değil, eskisini gerçekten de çok daha fazla sevdim. Ruh halim çok karışık kendime güven duygum 0 ın da altında, hayattan hiç bit beklentim de yok.

Rüyama gelince; Bir yerde kitapçı dükkanım varmış, sınava gidecek gençlere sınav kağıtları falan ayarlıyorum, dükkanda çalışan 2-3 kişi var ama dükkan sahibi, benim kitaplar falan var, dükkan biraz dağınıkca. Bende kpss sınavına girecekmişim, girişte gerekli kağıdı bir türlü bulamıyorum. Cüzdanıma, ceketimin cebine, falan baktım ararken de saati soruyorum, iki tane saat var, ikisi de çalışmıyor, diyorum saat şimdi bu mu ninem de diyor ki ölüm görmüyor musun saat durmuş o sıra da günlerden cuma ve saat de öğlene yakın tahminimce ve sınava geç kaldım diye endişeleniyorum.

Uzun aramalardan sonra sınava gireceğim kağıdı buldum ve kağıda baktığımda sınav saatimin 12.00 değil 15:35 olarak gördüm tam olarak şöyle yazıyordu 3:35 iyi ya o zaman sınava geç kalmamışım daha zaman varmış dedim. Birde bundan önce iki kez o mesaj attığım kızı gelinlikle gördüm beyaz gelinlikti onu da belirteyim. Yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

Rüyada çalışmayan saat görmek yorumu

Rüyanızı böylesine özenli yazdığınız, hakkınızda yeterli bilgi gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Detay verildiğinde rüya açıklaması ister iyi, ister olumsuz sonuç versin, inandığımız doğruları yazarken kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor. Sizlere daha fazla yardımcı olduğumuzu düşünüyoruz.

Rüyada kitap mağazası, kitap dükkanı, kitapçı görmek edebi yeteneklerinizi diğer işleriniz ve uğraşlarınızda yeteri kadar kullanmadığınızı ifade eder.

Rüyada sınava girmek veya yazılı sınava girdiğini görmek bu sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğinizi belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duydugunuzu temsil eder. Kendinizi bu sınavda sorulan soruların hiç birisine doğru yanıt veremediginizi veya sınavın yabancı dilde dahi olduğunu gorebilirsiniz ruyanızda.

Sınavı unutmak, sınavı kaçırmak, sınavı unuttuğunu, sınavı kaçırdığını görmek Herhangi bir okul sinavina , toplantiya, iş projesine vs hazırlanmadiginiz için kendinizi suclu hissediyor olabilirsiniz. Cogu zaman bu tip rüyaları gören insanlar girdikleri sinavlarin hepsinde başarılı olurlar.

Durmuş saat, bozuk saat, arızalı saat, çalışmayan saat görmek ölüme veya önemli bir hastalığa işaret etmektedir.

Rüyanızın ana unsurlarının anlamlarını yukarıda listeledim. benim eklemem tek konu son satır, yani durmuş saatler. Burada anılan ölüm fiziki olarak ölmek, ahirete gitmek değil, hayatınızda bir şeyin bitişi, sonlanması anlamındadır. Bu bir ilişkinin sona ermesi, bir alışkanlığı bırakmak (sigara bırakmak), çalıştığı işi bırakıp ilgisiz farklı bir işe girme anlamındadır. Ancak anlam güçlüdür ve rüyanın özüdür, hayatınızda önemli bir değişiklik yapacağınızı / yapmanız gerektiğini simgeler.

“Rüyada Çalışmayan Saat Görmek” için 2 yanıt

Kol saati bulmak
Merhaba ben 30 yasinda ve bekarım. dün gece rüyamda unutamadiğim eski erkek arkadasimin kol saatini buluyorum, cok heyecanlandim ve sasirdim, saat siyah ve cok guzel “bunu ona vermiycem ben takicam” diyorum kendi kendime, hala onu cok seviyorum.

Rüyada saat bulmak bencilliğe delalet eder, çevrendeki sevdiklerini düşünmeden kendi benliğine ve kendi ihtiyaçlarına önem verdiğini gösterir. Bakınız saat rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir