Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çam Balı Görmek

Rüyada çam balı görmek neye işaret eder?

Sevgili admin, geçen ramazan ayında bir rüyamı göndermiştim ve cevabınız bana büyük iyilik olmuştu, teşekkür ederken size yeni rüyamı sormak istiyorum. Rüyamda bal, peynir gibi kahvaltılık satan bir dükkana giriyorum ve dükkancıya hakiki çam balı soruyorum. Güya bir arkadaşım hakiki çam balı nefes darlığına iyi gelir demiş bana (nefes darlığı sıkıntısı çekiyorum). Dükkan sahibi bana bir kavanoz bal gösteriyor ama ben beğenmiyorum “bunun çam balı olduğu nereden belli, üzerinde etiket yok” diyorum, satıcı da bana “abla bunu köylüler kendi üretiyor, direk köylüden geliyor bu çam balı” diyor. Pek güvenemiyorum ama alıyorum.

Dükkandan çıkınca içime şüphe doğuyor ama sonra “günahı boynuna” diyerek iade etmekten vazgeçiyorum. Rüyam neye işaret? 37, kadın, bekar, muhasebeci.

Rüyada çam balı görmek yorumu

Rüyada çam balı görmekSevda merhaba, rüyada bal görülmesi her zaman hayırlıdır ve mirasa, nikaha, sıhhate ve zenginliğe yorulur ve rüya sahibinin güzel, sağlıklı, maddi sıkıntı çekmeden uzun bir ömür süreceğine, hayatı boyunca tehlikeden uzak ve güvenli olacağına rivayet edilir. Rüyanızda ısrarla çam balı istiyorsunuz ki bu bal görmenin sıhhat anlamını öne çıkarmaktadır. yani rüyada çam balı görmek sizin için sağlık konusunda iyi gelişmelere işaret etmektedir. Çam balı yemek veya çam balı yediğini görmek sizin ölüm hakkındaki fikir ve düşünceleriniz değişilik olacağını ve öbür dünyaya gitme konusunda korkularınız olduğunu bildirir. Şu anda ölümü düşünüyorsanız, niyetiniz bu dünyaya veda etmek ve artık yaşamaktan bıktıysanız kendinizi ölüme yakın hissedebilirsiniz. Ancak sakin kafayla düşündüğünüzde bunların ne kadar gereksiz düşünceler olduğuna karar vereceksiniz.

“Rüyada Çam Balı Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir