Rüyada Cam Balkon Görmek

Rüyada cam balkon görmek neye işaret eder?

27 yaşındayım evli ve 4 yaşında olan bir anneyim. Genelde hep uçarken görüyorum kendimi. Yine uçarken bu sefer havada uçan kuşları görüyorum. Onlara çarparım diye korkarak uçmayı bırakıyorum. Sonra bir cam balkon görüyorum, balkonda kuşlara bakarken kuşlardan biri geliyor zarar vermek istiyor yakalıyoruz. Sonra kuşun kafası kopuyor, korkuyoruz cam balkondan aşağı atıyoruz. Bu sefer kafası kendi kendine tekrar geliyor.

Bu iki kere olunca balkonun kapısını kapatıp içeri giriyoruz, tekrar tekrar balkon camına çarpışını duyuyoruz, burada bitiyor. Bu rüya neye işaret sizce ?

Rüyada cam balkon görmek tabiri

Rüyada havada kuş gibi uçtuğunu görmek, yere yukarıdan baktığını görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Sonuçta iyidir. baş aşağı uçmak ise, rahatlıkla yapılacak yolculuktur.

Rüyada cam balkon görmek veya cam balkonlu bir ev görmek fark edilmek arzusu anlamına gelir. Sizin prestij ve yüksek statü arayışı içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada cam balkonda olmak, cam balkonda durduğunu görmek, cam balkondan dışarıyı seyretmek sizin başkaları tarafından fark edildiğinizi, bakışların üzerinizde olduğunu simgeler. Eski cam balkon, kirli cam balkon ise, genel dış görüntünüzü gözden geçirmenize gerek olduğunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balkon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Cam Balkon Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyada sevgiliyi cam balkonda görmek nasıl yorumlanır
    Rüyamda sevgilim ve kardeşi evlerinin cam balkonunda oturuyorlardı. Bende kendi evimin balkonunda onlara bakıyordum. Sevgilim önce bana yüz vermedi ama sonra çok yakın davrandı. Sonra perde aralandı ve bir kanepenin üstünde burcumun yazdığını gördüm. Rüyada sevdiğini balkonda görmek neye işarettir. Rosy.

    1. Rosy merhaba,
      Gördüğünüz rüya sevgiliniz ile aranızda hayata bakış, sosyal statü, prestij, Sosyal çevre konularında bazı görüş farkları olduğunu bu yüzden ilişkinizin bir dargın bir barışık sürdüğünü ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir