Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cam Çaydanlık Görmek

Rüyada cam çaydanlık görmek neye işaret eder?

Sayın Admin ; sitenizi beğenerek takip ediyorum. Rüyamda hediye paketinin içinden bir tane kapağı yeşil camdan çaydanlık çıktı. Çaydanlığın sadece üst kısmı vardı. Çaydanlığın üstünde “herkes o sonu tadacak, hastanede o acı haberi verirken bu çaydanlıktan çay içersiniz”” yazıyordu. Benim yanımdaki kadın akrabam bana “ben bu çaydan içmem” dedi. Bende” içerim” dedim.

Annem için “o bavuluna bunu da koysun” dedim. Keten bir beze sarıp evimizin mutfağındaki dolaba kaldırdık. Dolabın içinde başka mutfak eşyaları da vardı. Ruh halim; annem 2 sene önce hastanede yoğun bakımda kaldı, hala o günlerin etkisindeyiz. Sürekli anneme kötü şeyler olacakmış hissi ile yaşıyorum, çok sıkıntıdayım. İnşallah hayırlı tasvirler olur, saygılarımla.

Rüyada cam çaydanlık görmek yorumu

Gül merhaba, görmüş olduğun rüya hayırlara işaret olup, seni güzel günlerin beklediğini ancak içinde bulunduğun negatif duygu yoğunluğu yüzünden bunları göremediğini ya da anlayamadığını ifade etmektedir.

Rüyada sağlam cam eşya görülmesi rahat yaşama ve hayra kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören insanın işlerinin yoluna gireceğine, dert ve sıkıntılarının sona ermesine, yaşamında olumlu yönde değişikliklere ve işinde arzu ettiği ilerlemeyi yakalayacağına, güzel günlerin başlayacağına alamet eder. Rüyada porselen eşya görmek rüyayı gören kişinin zarafet ve kibarlığını ifade ederken aynı zamanda kişinin karşısındaki insana saygılı, temiz kalpli ve iyi ahlaklı biri olduğuna işaret eder. Bu özellikleri ile etrafının her zaman takdir ve beğenisini kazandığını gösterir.

Rüyada cam çaydanlık görmek aile üyeleri arasında bir kişinin fazlaca alıngan huyu olduğunu, bu kişinin hemen kırılması ya da her şeye üzülmesi yüzünden diğer aile üyelerinin bazen zor durumda kaldığını anlatır. Ancak cam çaydanlığın renginin yeşil olması tüm olumsuz durumların sona erip, huzura kavuşacağınızı ifade etmektedir çünkü yeşil huzur ve hayırlı gelişmeleri rengidir. Çaydanlığın üzerinde yazanlar ise tamamen sizin içinde olduğunuz umutsuz ve karamsar ruh halinin yansımasıdır. Lütfen olumlu düşünüp, sabır ve dua ile bu karamsarlıktan çıkıp, sizi bekleyen güzelliklere kavuşmaya bakın.

“Rüyada Cam Çaydanlık Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir