Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cam Elması Görmek

Rüyada cam elması görmek nedir?

Rüyamda bir odadaydım sanki ama bulutların içindeymişim gibi her yer beyazlar içindeydi. Ortada musalla taşı gibi bir sehpanın üzerinde zenci bebek yatar vaziyette idi. Bebeğin etrafında ben dahil tanıdığım ve tanımadığım insanlar vardı. Herkesin üzerinde şal tarzı kıyafetler vardı.Ve birden ortam kızıştı ve bebeğin içinden cam elmas çıkartmaya başladılar. Herkes sırayla elmas çıkartıyordu. Yalnız bebek bu acıya dayanamıyor gibiydi. Ben bebeği kurtarmaya çalıştığımda beni birileri tutuyordu. Ben bu duruma çok sinirlenmiştim, gözüm dönmüştü. Daha sonrasını hatırlamıyorum. Bebeğin son halini göremedim uyandım. Yorum sizindir.

Rüyada camcı elması görmek yorumu

Rüyada musalla taşı görmek aile içinde huzursuzluk ve maddi sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Rüyada zenci bebek görmek aile içinde kimi sorunlar veya huzursuzluk ifade eder. Bunun sebebi rüyayı gören bekar ise evlenme, evli ise çocuk sahibi olma, çocuğunuz / çocuklarınız var ise onlar hakkında olabilir.

Rüyada cam elmas ile neyi kastettiğiniz tam anlaşılmadı. Cam kesmede kullanılan elmas mı? yoksa bildiğimiz elmas mı? Rüyada elmas görmek açıklaması elmas sayfasında bulunmaktadır.

Rüyada cam elması görmek camcıların cam kesmekte kullandıkları sanayi elması, camcı elması kastedilmektedir. Rüyada cam elması görmek, camcı elması kullanmak, cam elması kullandığını görmek yaşamınızda kimi önemsiz sorunları kısa sürede çözeceğinize, bu sorunları kesip atarak rahatlayacağınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir