Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cam Eşya Görmek

Rüyada cam eşya görmek neye işaret eder?

Rüyamda benim odamda rafta  cam eşyalar var (normalde bunlar yok ) Cam eşyaların arasında koyu yeşil renkte küçük bir muhabbet kuşu görüyorum. Kuşu elime alıyorum sonra diğer odada da bie kuş oluyor evdekilere “kapıyı kapatın uçmasın” diyorum, biri kapıyı açıyor kuş kaçıyor, kaçırdın diye üzülürken kuş tekrar içer girip elime konuyor. Çok şaşırdım böyle bir rüyayı görmek ne demek?

Rüyada cam eşya görmek yorumu

Zeyno selam. Rüyada cam eşya görmek eşyanın durumuna yorumlanır. Görülen eşya sağlam, temiz, parlak ise iyi, aydınlık günlere işaret eder. Cam eşyası kırık, çatlak, kirli, soluk ise sıkıntılı günlere, üzücü durumlara işaret eder. Rüyada sağlam cam eşya görülmesi alternatif olarak rahat yaşam ve hayra kavuşmak işareti olarak yorumlanır. Rüyayı görenin işlerinin yoluna girmeye başladığını, dertleri ve sıkıntısının sona ereceğini, hayatında pozitif değişiklikler olacağını ve işlerinde arzu ettiği potansiyeli yakalayacağını, güzel günlerin başlayacağını temsil eder.

Ancak senin rüyanda bu konuda bir bilgi yok, onun için bu konuda bir şey söyleyemem, diğer unsurların anlamı ile birlikte mesajı sen tespit etmelisin.

Rüyada muhabbet kuşu görmek pasiflik simgesidir ve hayatta biraz sıra dışı, daha yaratıcı olmak gerektiğini ifade eder. Lütfen muhabbet kuşu rüya yorumu sayfasını inceleyin. Kuşun eline konması bası kısıtlamaları aşmak, gizli isteklerin gerçekleşmesi delaleti olabilir. Bu rüya Rüyanız alternatif olarak uzun süredir beklediğiniz ve size bir projede önderlik yapmanıza yol açacak bir haber almaya işaret edebilir.

“Rüyada Cam Eşya Görmek” için bir yanıt

Merhaba, yaşım 19, rüyamda koluma cam kırıkları girmiş olarak gördüm. Canım çok yandı, ben o camları çıkartıyordum ama canım çok yanıyordu, uyandığımda da acıdı, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir