Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Cam Ev Görmek

Rüyada cam ev görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda denizin ortasında camdan bir ev gördüm, çok güzeldi ama kapısı yoktu. Rica etsem bunu yorumlar mısınız? bu ne demek?

Rüyada cam ev görmek yorumu

Rüyada cam  ev görmek, rüyada camdan ev görmek insanların size ne söyledikleri konusunda dikkatli olmak gerektiğini ifade eder. Onlar sizin duymak istediğini söylüyor olabilir ve mutlaka iyi dinlemek, söyleneni tam anlamak gerekir şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Evlerin denizin ortasında olması sizin veya aileniz ya da sevdikleriniz hakkında çok güzel olayların yaşanacağı günlerin yaklaştığına delalet etmektedir. Kapılarının olmaması iki anlama gelebilir birincisi elde edeceğiniz güzelliklere sahip çıkmak gerektiğini anlatabilir, ikincisi ise sahip olduğunuz eski inançları, davranışları değiştirmek için neler yapmanız gerektiğini araştırmak gerektiğini anlatabilir.

“Rüyada Cam Ev Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir arkadaşımın evini gördüm, evleri 5 katlı oluyor, en üstte onun odası var ama duvar yok, her yer cam, dışarıdan görünüyor, evlerine girdik bir asansör vardı, tam binip çıkacağız bir türlü çıkamadık, mutfağa girdik ailesi büyük bir masada kahvaltı yapıyordu ama oturmadık tam asansöre tekrar binecektik uyandım. 19, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Eda merhaba,
Gördüğünüz rüya hedeflerinize kavuşmak, başarı, mutluluk ve huzur için insanlarla ilişkilerinizde daha fazla dikkatli olmanız gereken durumlar olabileceğini gözden uzak tutmamak gerektiğini belirtmektedir. Birde tam anlatamadığım söyle bir durum var ama tespiti sizin yapmanızı istiyorum; rüyanız diyor ki; “çevrenizdeki insanların öneri, görüş ve düşüncelerini dikkate alın” ya da “etrafınızdaki kişilerin düşüncelerine gereğinden fazla önem vermeyin”. Yani dengeyi bulun, onları dinleyin ama ne yapacağınıza kendiniz karar verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir