Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cam Fanus Görmek

Rüyada cam fanusa girmek neye çıkar?

Rüyamda kocaman bir cam fanusun içine girmeye çalışıyordum ama bunu neden yaptığımı bilmiyorum, fanusun dip kısmında az bir su birikintisi var belki de o suyu temizlemek için olabilir. Fanusun ağzı bana göre dar olduğundan giremedim, ne yapabilirim diye etrafıma bakarken az ileride top oynayan bir kaç çocuk gördüm ve onlara seslendim, çocuklar yanıma geldiler, onlara fanusa girmem gerektiğini ancak vücudumun sığmadığı için giremediğimi anlattım ve benim yerime birinin girip giremeyeceğini sordum.

Çocukların hepsi be “ben girerim abi” dediler. Sonra yabancı bir çocuğu fanusa sokmaya hakkım diyerek bundan vazgeçtim, bu neye delalet.

Rüyada cam fanus görmek neye yorumlanır?

Rüyada cam fanus görmekHilmi selam, rüyada fanus görmek sahip olduğunuz ve çevrenize yaymaya başladığınız bir bilgelik simgesidir. Bu nitelikler yaşam yolculuğunuzda size rehberlik edecek ve hep doğruya götürecektir. Bakınız fanus rüya tabirleri sayfası.Fanusa girememeniz hayatta hedeflediğiniz olgunluğa ulaşmak için halen almanız gereken mesafe olduğunu temsil ederken, yabancı bir çocuğu fanusa sokmaktan vazgeçmeniz kişisel gelişim bakımında önemli bir ilerleme sağlamış olduğunuzu anlatmaktadır.

“Rüyada Cam Fanus Görmek” için bir yanıt

Tekrar merhaba, Dün gece rüyamda cam fanus içinde bir balık (küçük süs balığı) gördüm ancak balığı izlerken birden balığın gözünün çıkıp fanusun dibine çöktüğünü gördüm. Balık halen yüzüyordu. Böyle bir şey nasıl olabilir diye hayretle algılamaya çalışırken birden babam belirdi, gülüyor, neşeli, bana bakıyor. (babam vefat edeli Ocakta 2 yıl olacak.) O anda balığın gözleriyle babam arasında bir bağlantı olduğunu fark ediyorum ve “”evet babamın da gözleri görmezdi”” diyorum. Sanki balığın gözü bana bunu hatırlatmak için çıkmıştı ve o anda bunu anlamak mucize gibi geldi. (şu anda saçma geliyor. Bu arada babamın gözleri görürdü ancak belirli bir yaştan sonra gözüyle ilgili sorun yaşadı, yeterli ışık olmadığında bazen insanları ve detayları seçemezdi. Gerçekte de son günlerde kendimi iyi hissetmiyorum, içim çok sıkılıyor, işlerim çok yoğun. O yüzden rüyalarımı anlamak istiyorum. Çok teşekkürler. Meral.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir