Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çam Fıstığı Görmek

Rüyada çam fıstığı görmek neye işaret eder?

anlamını çözemediğim bir rüya, otobüsteyim üzerimde kısa beyaz bir elbise, gelinlik tarzı ve tül gibi süslü yerinde kopça takılmış, millet vekili otobüsten inmiş ona fındık fıstık dolu bir poşet veriyorum, vekilim de arabalarında olduğunu, istemediğini söylüyor ve onu beyaz leblebi ile değiştiriyorum.

Rüyada çam fıstığı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada milletvekili görmek işlerinin kötüye gitmesine işaret eder.

Rüyada çam fıstığı görmek veya çam fıstığı ağacı  görülmesi, sizi sevindirecek fakat ufak bir kısmeti ifade eder. Rüyada çam fıstığı toplamak, çam fıstığı yemek, çam fıstığı topladığını veya çam fıstığı yediğini görmek sizi sevindiren, mutlu eden küçük kısmetin tadını doya doya çıkaracağınızı işaret eder.

“Rüyada Çam Fıstığı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda görümcem ve kayınımın önünde bir sürü satmaya hazır çam fıstığı görüyorum. Benim önümdede çam fıstığı var bir sürü onları ayıklıyorum. Sonra onlarınkine bakıyorum bakarken diğer görümcem onlarınkinden iki üç tane veriyor “al ye” diye bende diyorum ki “onların ki ıslak yok yemem al” diyorum ama benim önümdekiler benim mi bilmiyorum, sadece kabuk ayıklıyordum.

Nil merhaba, lütfen önce görümce rüya tabiri sayfasını, sonra rüyada kaynını görmek sayfasını inceleyin. Rüyada çam fıstığı görmek sizi sevindirecek fakat ufak bir kısmeti ifade eder. Rüyada fıstık kabuğu ayıklamak konusunda da kabuk görmek sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir