Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek ne demektir?

Rüyamda balkonda otururken ayak başparmağıma cam battığını gördüm. Elimle hafif sıkarak cam parçasını çıkardım. Küçük bir cam parçaydı. Daha sonra bir gösteriye katılıyorum. Ama aradığım kıyafetleri bir türlü bulamıyorum. Sürekli parçaları kaybediyorum. Rüyam ne anlama geliyor? Nedi bu rüyada cam görmek, kıyafet aramak. Yorumlarsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada cam görmek neye yorulur?

Rüyada cam görmek gerçek yaşamınızda hayata bakış yönünüzle ilgili mesajlar verir. Rüyada kırık cam, cam kırıkları veya cam parçaları görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Bu küçük meseleler önemli olmamalarına rağmen sizi meşgul edebilir şeklinde yorumlanır.

Rüyada cam kesmek veya cama şekil vermek kişinin yaşamda olaylara bakışını değiştirmek istediğini, değiştireceğini ifade eder. Rüyada çatlak cam veya bir camın çatladığını görmek başarılı bir plan yapmak veya yeni bir başlangıca adım atmak için dinç bir zihne sahip olmak gerektiğini tersi durumda aksilikler yaşamak, hasar görmek ihtimali olduğunu temsil eder. Rüyada cam kırmak, cam kırdığını görmek hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir.

Rüyada kıyafet aramak, bu gerçek hayatınızda görüş ve düşüncelerinizi başkalarına zorla empoze etme huyunun size zarar vermeye başladığınızı temsil eder. Belkide bir öz eleştiri yapıp nerede hata yaptığınızı tespit etmenin zamanının geldiğini gösterebilir. Bu rüya aynı  zamanda çevrenizdeki bazılarının sizden tutum değişikliği beklediğini işaretidir

Rüyada camdan bakmak büyük düş kırıklığı ve iş yaşamında başarısızlık yaşandığını ancak rüya sahibinin bunu fırsata dönüştürüp hayata bakış açısını değiştireceğini ve olayları objektif görmeye başlayacağını temsil eder. Rüyada cam satmak yaşamda tutturulan düzenin bozulmasıyla sıkıntılı günler yaşamaya işarettir. Rüyasında cam temizlemek, cam silmek hem aile hem de iş yaşamının düzene girmesi demektir.

“Rüyada Cam Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir