Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cam Kırığı Görmek

Rüyada cam kırığı görmek ne demektir?

Rüyamda balkon yıkamak istiyorum, balkona çıkıyorum, karşıda ekmek açan bayanları görüyorum, kendi aralarında sohbet ediyorlar, daha sonra yıkamadan geri dönüyorum. Yatak odasında eşim ve birde erkek çocuğu yatıyor, adı Erol imiş, uzun zayıf bir çocuk kucaklıyor, çekyata yatırıyorum, arkamı dönüyorum, daha kısa tıknaz bir erkek çocuğu daha, mavi okul önlüğü var üzerinde, sonra misafir geliyor, eşimin arkadaşları, bayan erkek karışık, çocuklarda var.

Sonra ben misafirlere çay dolduracakmışım, çay yok ortada, ama bardaklar var, kayın validemin eline bir şey oluyor, ben mutfağa geçeyim derken çay bardağına çarpıp ucunu kırıyorum, kayın valideme yara bandı veriyorum, elini pansuman ediyorum. Sonra misafirlerin kızı, benim olan altın uğur böceği üzerinde olan kolye için bunları yiyin sonra kalanlar benim olacak diyor ve kalkıyorlar.

Ben yolcu ediyorum, eşim koşarak arkalarından gidiyor, ben eve dönerken dirseğim kocaman bir kangal köpeğine çarpıyor ama köpek bir şey yapmıyor, fakat ben korkarak eve giriyorum, kapıyı kapatıyorum, lambayı yakmaya çalışıyorum ama elektrik yokmuş ben çığlık atıyorum, çığlığıma uyandım. Çok uzun zamandan beri hatırladığım bir rüyam olmadı, çok meraktayım konu hakkında bana yardımcı olursanız çok memnun olurum iyi günler.

Rüyada cam kırığı görmek tabiri

Gördüğünüz rüya manevi bakımdan çevrenize örnek olacak, bazıları tarafından sembol alınabilecek derecede manevi donanıma sahip olduğunuzu, yakın gelecekte bir çocuk haberiyle yaşamınızın daha da güzelleşeceğini işaret etmektedir. Bu çocuk haberi size veya çok değer verdiğiniz birine ait olabilir. Lütfen rüyada cam görmek sayfasını okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir