Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları neye delalettir?

Merhaba, 24 yaşında evli bir bayanım. Turizm sektöründe çalışmaktayım, ama şuan çalışmıyorum. Rüyamda hatırladığım kadarıyla evde cam siliyorum ve bu sırada cam kırılıyor, cam parçaları halının üzerine dağılıyor. Yerde halının üzerine saçılmış irili ufaklı cam parçalarını topluyordum. En iri olan yine de avucuma sığıyordu. Ben topluyorum ama onlar yine avucumdan bir şekilde düşüyormuş, halının üzerine. Şaşırıyorum tekrar toplamaya başlıyorum. Bu bir kaç kez böyle oluyor. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüya temaları : halının üstünde kırıklar, kırık camlar, cam parçaları.

Rüyada cam kırıkları görmek neye yorulur?

Rüyada cam silmek veya cam temizlediğini görmek rüyayı gören kişinin hem aile hem de iş yaşamının düzene gireceğine işaret eder. Rüyada cam kırmak yahut cam kırdığını görmek insanın hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Rüyada kırık cam görmek ya da cam kırıkları görülmesi önemli olmayan sorunlara işaret eder. Bakınız cam rüya tabiri.

“Rüyada Cam Kırıkları Görmek” için bir yanıt

rüyamda ayağıma cam parçaları batıyor fakat kanamıyor ayağım hiç ben o halde yürümeye çalışıyorum ve tam anlamıyla hatırlamaıyorum fakat sanırım kız kardeşime bir konuyla ilgili bana bilgi vermedi diye kızıyorum kendi kendime
rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir