Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırdığını görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda cam kırıyordum, salonun kapısının camına yumruk atıyordum, cam hemen kırılmıyordu, sonra sandalyeyi alıp cama vurdum, sandalye kırıldı sonra camı yumrukladım, camın arkası kırıldı, cam 2 katmış.

Sonra cama dirsek falan attım camı öyle kırdım ama kapıda kırıldı, evde tutkal vardı aklımda kimse görmeden yapıştırmak geçiyordu, kapılar tahta olduğu için, sonra gittim başka bir kapının camını yine kırdım, bu sefer onu kırarken yine kapıda kırıldı, sonrası babam falan kapıyı tamir etmeye çalıştılar, tam hatırlamıyorum teşekkürler. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada cam kırmak yorumu

Akkam selam, dikkat edilirse rüyadaki tüm olaylar şiddet içerikli; kırmak, parçalamak, yumruklamak, dirsek atmak gibi. Tüm bu olanlar aslında senin şu anda gerçek hayatında gergin bir yaşam dönemi geçirdiğini yansıtmaktadır.

Öte yandan görmüş olduğun rüyanın ana teması cam kırdığını görmek olup rüyada cam görmek gerçek yaşamınızda hayata bakış yönünüzle ilgili mesajlar verir. Rüyada cam kırmak ise rüya sahibinin şu anda gerçek hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğunu haber verir, bu dönemde vereceği kararın tüm hayatını etkileyeceği için sağlıklı ve isabetli bir karar vermesi gerektiğini hatırlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir